HanaKuori & BakaFansubs Strona Główna

Znalezionych wyników: 2
HanaKuori & BakaFansubs Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Lucky Romance (9/16)
hime

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 2230

PostForum: Preersefona   Wysłany: 2019-04-10, 10:16   Temat: Lucky Romance (9/16)
Ten odcinek 9 był przezabawny, to jak prezes Zeze stara się wynajdywać powody, aby tylko nie przyznać się przed sobą i innymi, że po prostu lubi Shim Bo Nui - ale czy nie wie, że przebywanie w strefie wirusa, sprawia, że go łapiemy?! :mrgreen:
Super wypad na łono natury i kłady, fajną, miłą atmosferę mają w Zeze.
Czyżby właściciel baru był jakąś niespełnioną miłością matki Je Soo Ho... ale to jakoś zawsze dla mnie śmiesznie brzmi, kiedy starsza babeczka mówi do faceta 'oppa', nie może zwyczajnie po imieniu, ale może tam tak mówią bez względu na wiek ;-)
Amy chyba już widzi, że nie ma szans na powtórne zetknięcie się z Soo Ho, Gary dalej woła noona, noona i nawet nie zauważył, kiedy przegapił możliwość wyjścia relacji z nią poza 'noonę', bo wydaje mi się, że taką miał, dopóki nie przyznał, że jest Puccu :lol:
... choć ta wszędzie rozsypywana sól i czerwona fasola mnie odrobinę drażni, posprzątasz i znowu masz, można się potknąć i złe fatum gotowe się spełnić :P
  Temat: Lucky Romance (9/16)
hime

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 2230

PostForum: Preersefona   Wysłany: 2019-04-01, 23:34   Temat: Lucky Romance (9/16)
Ja też się cieszę, że tłumaczenie jest kontynuowane, bo miałam ochotę na tę dramę.

Mimo iż Hwang Jung Eum przeważnie gra role, gdzie często się wydziera (bo chyba jej osobowość taka nie jest, pamiętam ją trochę z we got married i raczej wspominam ją jako spokojną, uroczą osobą), to jakoś tak się zdarza, że dramy z nią w roli głównej zawsze trafiają w moje gusta i z przyjemnością je oglądam do końca.

Z Ryu Joon Yul to dopiero moja druga drama, Respond 1988 nie dokończyłam, bo nie spodobało mi się, że to nie jego postać ma skończyć w głównej parze :lol: Ale zauważyłam, że ma dziwną przywarę, nie zamykają się mu usta i często ma je otwarte... ale, ale sprawdziłam i widzę, że obejrzałam większość z jego dram, bo grał w 3 :shock: ale sporo ma filmów dorobku, trzeba będzie sięgnąć.
...no właśnie, co oni z tymi krótkimi spodenkami dorosłego faceta, w dodatku do pracy, do biura, rozumiem na plażę?!

Ciekawa i mimo głupoty głównej, zabawna drama - wiele jest momentów do śmiechu. :mrgreen:
Pisząc "głupota" mam na myśli jej podejście do życia, uwarunkowane tym, co szaman powie, bo tak to głupia nie jest, w końcu jest pomysłodawcą gry komputerowej, więc można przyjąć, że ma trochę rozumu, może nawet więcej niż inni - może w tym tkwi jej zafascynowanie wróżbami, każdy z wyższym ilorazem inteligencji musi mieć jakiś odchył ^^
Zabobonność głównej bohaterki jest porażająca, takie zniewolenie i podporządkowanie całego życia, wszystkiego, co się robi, jakimś talizmanom, czy temu, co powie szaman, co czyta z oczu, paznokcia czy czego tam jeszcze, jest smutne.
Właśnie to zderzenie logiczności, nauki, która jest przecież podstawą informatyki i jej irracjonalnym podejściem do życia jest zadziwiające, jak Bo Nui przeżyła tyle lat... a prawda, zapomniałam o soli :lol:

To polowanie na tygrysa było taaaaakie smutne - jak można w coś takiego wierzyć, ale podejrzewam, że nawet w realnym życiu spokojnie takie przypadki byśmy znaleźli :cry:
Ale jak zaczęłam o tym myśleć, to szaman mówił o spędzeniu nocy z tygrysem, a przecież można spędzić ją na różne sposoby, dlaczego Bo Nui przyszła do głowy tylko jedna możliwość?! <hehe>
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Kula & Gozda
DramaWiki FansubWiki Drama Online
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16