HanaKuori & BakaFansubs Strona Główna

Znalezionych wyników: 25
HanaKuori & BakaFansubs Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rangrasiya 30/189
piratlolo

Odpowiedzi: 198
Wyświetleń: 15340

PostForum: Bezet   Wysłany: 2016-02-20, 23:42   Temat: Rangrasiya 30/189
Oto nastała faza krokodyli, chyba będą bardzo lubiane w temacie, ale ten ostani trzymający Paro w uścisku miłosnym, rozwalił mnie totalnie :D

Bezia i jej mistrzowska twórczość :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen:
  Temat: Rangrasiya 30/189
piratlolo

Odpowiedzi: 198
Wyświetleń: 15340

PostForum: Bezet   Wysłany: 2016-02-20, 23:07   Temat: Rangrasiya 30/189
Irluna napisał/a:
No i krokodyle zostały maskotką serii :)


Hehe, super krokodylek, ale ja bym jednak w pobliżu takiego mieszkać nie chciała, czasami bywam bardzo irytująca a nie chcę go poznać bliżej, lepiej nie stwarzać niepotrzebnych "okazji" do zniknięcia :D
  Temat: Rangrasiya 30/189
piratlolo

Odpowiedzi: 198
Wyświetleń: 15340

PostForum: Bezet   Wysłany: 2016-02-18, 00:47   Temat: Rangrasiya 30/189
Paro okazała się mądrzejsza, niż się chłopakom wydawało, nie dała się zrobić w konia, w końcu wyrwała się z szoku i zaczęła myśleć, ale że wróciła do domu Rudry, tym to nawet mnie zdziwiła nieziemsko, chociaż z drugiej strony nie ma co się dziwić, bo niby gdzie miała iść.

Ciotka Rudry to wiedźma i żmija w ludzkiej skórze, jak ona wszystkich ma za nic, począwszy od synów i synowej łącznie z mężem, ale jak jeszcze ktoś wchodzi do jej domu, pluje jadem i ujada, nie mogę znieść tego jej głosu, ble.

Ojciec rudry chyba podsunął synkowi dobry pomysł, tylko czy on zauważy w nim pozytywne strony, ślub by dużo rozwiązał w ich wypadku, ale obawiam się, że dla Paro drugi mąż w ciągu kilku dni to stanowczo zbyt wiele, nawet jeśli zaślubiny miałyby być forma ochrony, resztą przed radżą nic jej nie uchroni, nawet małżeństwo z Rudra.

Nie wierzę, patrzę i nie wierzę, ta żmija wygrała, ech, to niesamowite, i ten gnojkowaty brzydal, aż nie mogę się doczekać, aż gówniarz faktycznie sprzeda dom mamusi i chce widzieć jej wściekłość, jak to wychowała podłego szczeniaka na własne podobieństwo.

Wkurza mnie też najstarszy kuzyn, co to za facet co żony obronić przed własna matka nie potrafi, ja wiem, ze tam się inaczej żyje, ale jakby nie patrzeć nawet tam domem rządzą faceci.

Radża chyba traci powoli zaufanie swojej połowy, żonka zrobiła się podejrzliwa i prawdy chce na własną rękę się dowiedzieć, ciekawe czy zacznie być dla niego niewygodna, też z taka łatwością wyda na nią wyrok jak na innych.
  Temat: Rangrasiya 30/189
piratlolo

Odpowiedzi: 198
Wyświetleń: 15340

PostForum: Bezet   Wysłany: 2016-02-16, 21:52   Temat: Rangrasiya 30/189
Czyli dużo się nie pomyliłam w swych domysłach. Samo to, że na prośbę ciotki Paro jakiś taki dziwny się zrobił, obiecał coś, czego i tak nie zamierza dotrzymać po raz kolejny, może tym razem nagle ciotka otrzyma wiadomość o śmierci swojej najstarszej córki, niby podczas porodu. Temu gościowy grunt się zaczyna palić pod nogami, jak czegoś nie wykombinuje, ludzie zaczną myśleć i pokątnie się dowiadywać o losach jego "ukochanych" córeczek.
Podejrzewam, że ten paskudny typ wyda kolejny wyrok, tym razem na kłopotliwą cioteczkę, co za bardzo się martwi o swoje dziewczynki.

Wiadome jaką rolę kobiety mają w tym kraju, nie jest to coś, co łatwo byłoby nam tolerować, ale to inna kultura i kobiety mają swoje prawa, tam nie ma żadnych, jest tylko wyposażeniem domu do roboty, no chyba że ma się charakter ciotki Rudy, ta wiedźma potrafi o siebie zadbać. Oczywiście jak mniemam im wyższa rangą jest kobieta, ma więcej do powiedzenia, albo jej się tak wydaje, jak w przypadku żony radży, myśli, że mężuś jest siódmym cudem świata, a to zwyczajny terrorysta wydający tylko wyrok za wyrokiem.


Ach, ten Rudra wie jak swojego pilnować, miał super pomysł z „wysadzeniem” świadka przy świadkach, ale jeniec dalej oporny na współprace, ech, ta Paro, dalej nie kuna, że to dla jej dobra, żeby przeżyła, ale jak jej nikt nie powiedział, kto chce ją zabić, to trochę się jej nie dziwie z drugiej strony kobieta sama w tym kraju, jest niczym, sponiewierana, bez opieki rodziny, nie potrafi się sama utrzymać, więc nie dziwne, że w momencie kiedy dowiedziała się o swojej sfingowanej śmierci, chciała umrzeć.

Biedna Paro, już widzę jej męki w jaskini tej wiedźmy, ciotki Rudry, swoją drogą to chyba najlepsza jaskinia, w której można schować krnąbrnego świadka, tam jej oporna osobowość skutecznie zostanie stłumiona, jak już nawet wujaszek boi się odezwać słowem do wiedźmy, która jest jego żoną, to co dopiero ona.
Domek okazały nie powiem, zamek godny królowej, nic dziwnego, że wiedźma chce samodzielnie w nim panować, urobiła sobie wszystkich tak jak chciała.
  Temat: Rangrasiya 30/189
piratlolo

Odpowiedzi: 198
Wyświetleń: 15340

PostForum: Bezet   Wysłany: 2016-02-16, 20:00   Temat: Rangrasiya 30/189
Rudra ostatkiem sił uratował życie dziewczynie, po raz kolejny, oczywiście ona o tym nie wie, bo przecież nie spodziewa się, że jest nakaz jej zabicia obojętnie jak, a ta jeszcze go załatwić chciała, niegrzeczna dziewczynka!

Rudra tak bardzo zapomniał zadbać o swoje rany, że skończył w szpitalu, gdyby nie Aman pewnie już po przebudzeniu by z niego uciekł twardziel jeden, ale kawałek cycka widziałam, więc tak bardzo nie żałuję, że w tym szpitalu wylądował, chociaż niepokoi mnie, że Paro też w nim wylądowała i jak się okazało słusznie zdenerwował się Rudra i ja.

I jest i wujaszek, Rudra niby taki twardy, ale wzruszył się tym spotkaniem, nawet zapłakał jednym okiem, Paro straciła całą swoją rodzinę, kiedy tymczasem Rudra zaczyna ją odzyskiwać po 15 latach.

Jak Paro by wiedziała, że uratowała życie Rudrze, byłaby bardzo zła, ona uratował kolejny raz ją, a ona jego pewnie wbrew swej woli.

No to ładnie sobie pojechała Paro, Rudra nazwała „rzeźniekiem” , ten rzeźnik uratował jej życie już tyle razy, a ona jedynie trząść się przed nim potrafi i beczeć, nie wspominając że siedzi tyle w tym szpitalu i przebrać się nie może samodzielnie w szpitalną piżamke, nawet w tych ogromnych kolczykach śpi, dobrze że z nosa wyjęła.
Żal mi jej, straciła wszystko, ale mimo że jest kobietą, powinna przejrzeć na oczy, dlaczego wszyscy w wiosce się od niej odwrócili, dlaczego własna ciotka się do niej nie przyznała, no kurczę, to nawet dziecko by pojęło, że coś musi być w tym prawdy co Rudra mówi, i faktem jest, że też jej nie powiedział, jak to mężuś chciał z niej zrobić sobie tarczę, za bardzo by to ją zraniło, pewnie dlatego, i tak chłopak czuje się winny, że tyle przeszła i to przez niego w dużej mierze.

Kocham Amanka, jaki on słodki, och, no w końcu ktoś Paro uświadomił, brawo Aman, na pewnie w minutę strachu przed Rudrą się nie pozbędzie, ale już jakiś zalążek zaufania może się w jej głowie zrodzić.

Rudra naprawdę dba o dziewczynę jak nikt, pomógł delikatnie wsiąć do auta, a potem delikatnie ją w nim uwiązał, żeby bidulka mu po drodze nie wypadła, prawie się oplułam śmiechem :-D
  Temat: Rangrasiya 30/189
piratlolo

Odpowiedzi: 198
Wyświetleń: 15340

PostForum: Bezet   Wysłany: 2016-02-16, 16:31   Temat: Rangrasiya 30/189
Rudra nie może nic zrobić, jak nie ma zgłoszenia, i panienki są na terenie innego państwa, więc chyba poza obszarem jego działania, ale chciałabym, że oderwał ten paskudny łeb od reszty ciała i raz sam nakarmił nim krokodyle, jestem pewne, że od tego jadu, co radża ma w sobie, zdechłyby w 3 dni.
  Temat: Rangrasiya 30/189
piratlolo

Odpowiedzi: 198
Wyświetleń: 15340

PostForum: Bezet   Wysłany: 2016-02-16, 15:48   Temat: Rangrasiya 30/189
akane saotome napisał/a:
Ja stawiam że albo trafiają do krokodyli albo do burdelu. Choć z burdelu mogłyby uciec. Raczej do nich nie strzelają bo w końcu ktoś znalazłby ciało.


Też prawda, a krokodyle dokumentów nie wydalą, jako dowód kogo pożarły, więc pewnie dlatego one takie upasione i szczęśliwe.
  Temat: Rangrasiya 30/189
piratlolo

Odpowiedzi: 198
Wyświetleń: 15340

PostForum: Bezet   Wysłany: 2016-02-16, 15:37   Temat: Rangrasiya 30/189
wert napisał/a:
O tych dziewczynach co wyszły za mąż mówi się , że zapomniały i nic ich nie obchodzi rodzina .


Jakby nie mówić o nich, to jest chore i nienormalne, i nie ma żadnego śladu, że ona żyją, nie wydaje mi się aby wszystkie 17 dostało amnezji, chyba że po przekroczeniu granicy dostały przekąskę krokodyle, jak w przypadku Bindi.

Jakby nie patrzeć gość jest podły i okrutny, i bez żadnego ale poświeciłby swoje "córeczki".
  Temat: Rangrasiya 30/189
piratlolo

Odpowiedzi: 198
Wyświetleń: 15340

PostForum: Bezet   Wysłany: 2016-02-15, 00:38   Temat: Rangrasiya 30/189
Biedna ta Paro, najpierw straciła kuzynkę, która była dla niej jak siostra, śmierć miała okrutną, to bydle powinno być stracone, a nie kurde chodzi na wolności, panoszy się ja jakiś radża, sprzedaje dziewczyny ze wsi jak towar, odda każdemu pod pozorem ślubu, aby zdobyć broń dla swojego planu, paskudny, obleśny drań, a najgorsze, że nawet jego żona nie wie, jakim on jest bydlakiem, wszyscy w niego patrzą jak w obraz, a jeden gest buntu i już jesteś trupem, a trupów tam co niemiara, poczuje tylko maleńkie zagrożenie i pach, krokodylom na pożarcie, tak jak zrobił z biedną Bildi, dziewczyna zobaczyła tylko parę pistolecików i już po niej.

Paro nie ma szczęścia, traci bliskich jednego za drugim, i tak jak było mi żal Bindi, tak jak Rudra odstrzelił jej mężusia, to nie płakałam, bydlak zrobił sobie z Paro tarczę, tylko szkoda, że ona się za późno obudziła, trafiła na czas kiedy został odstrzelony, ale nie widziała wcześniej jak celował jej w głowę. Rudra to dla niej samo zło, szybko mu nie zaufa.

To bydle nawet własną ciotkę Paro zbuntował przeciw dziewczynie, już nikt jej nie pozostał na tym świecie, wyparła się jej najdroższa osoba na świecie, nie wiem co ona ze sobą pocznie, samiutka jak palec, nawet do ciotki wrócić już nie może dzięki temu bydlakowi, teraz pewnie i cioteczki się pozbędzie, bo kłopotliwa.

Swoją drogą, ze wsi wyjechało 17 dziewczyn i nigdy nie wróciło, naprawdę nikt się nie zastanawiał, co się z nimi dzieje?, nikogo to nie obchodziło przez te wszystkie lata? To samo w sobie jest bardzo dziwne, mieszkańcy wsi mają już tak wyprane mózgi, że sami myśleć nie potrafią? Sprzedają dziewczyny jedna po drugiej i nikt nie wie, czy one w ogóle żyją, założę się że nie, że są tylko pretekstem i towarem na sprzedaż, tak ja ta broń, którą kupuje drań od „narzeczonych” swoich „córek”.

Jak łatwo mu przychodzi decyzja pozbycia się kolejnej „córeczki” , a najgorsze że gnojek jest tak dobry w ukrywaniu swojej prawdziwej osobowości prze żona, że ona ciągle wierzy w każde jego kłamstwo, jakby był bożkiem, który spełnia wszystkie jej życzenia.
  Temat: Jam Leuy Ruk / Prisoner of Love 6/18
piratlolo

Odpowiedzi: 57
Wyświetleń: 5725

PostForum: Bezet   Wysłany: 2015-09-01, 16:48   Temat: Jam Leuy Ruk / Prisoner of Love 6/18
wert napisał/a:
Wy jeszcze tego chyba nie zauważyliście ,że wszyscy ludzie żyją po to ,żeby służyć Sansen a zwłaszcza Soraya .Ona i jej matka tak są przekonane o jej wyższości i doskonałości .


To wiemy, co nie znaczy, że objechać jej nie możemy, tak dla zasady, co do matki, tego jeszcze nie wiem, nie zauważyłam jakiś strasznych odchyleń od normy, no oprócz tego jak się zburzyła, że Soraya (Bezia widzisz, dla ciebie pisze pełne imię) jest dla niej służącą, która musi dług odpracować, to mnie zdziwiło, bo do tej pory wydawała się normalniejsza od córki, ale dam jej szansę, może się poprawi.
  Temat: Jam Leuy Ruk / Prisoner of Love 6/18
piratlolo

Odpowiedzi: 57
Wyświetleń: 5725

PostForum: Bezet   Wysłany: 2015-09-01, 15:05   Temat: Jam Leuy Ruk / Prisoner of Love 6/18
W końcu się doigra ta małpa, przynajmniej mam taką nadzieję, jak się zorientuje jak bardzo bogaty był Harim, pewnie jeszcze będzie chciała się do Harita poprzytulać, dla mnie ona jest nic nie warta, czy mi się wydaje czy ona faktycznie tak szybciutko wskoczyła Tawatowi do wyrka?
  Temat: Jam Leuy Ruk / Prisoner of Love 6/18
piratlolo

Odpowiedzi: 57
Wyświetleń: 5725

PostForum: Bezet   Wysłany: 2015-08-31, 23:13   Temat: Jam Leuy Ruk / Prisoner of Love 6/18
Nowy bohater bardzo mi się spodobał, czaderski małpiszon :D


Rozczarowanie Harita, że upolowana zdobycz nie podjęła próby ucieczki, och, ale on oczy wybałuszył, i brakuje kolejnego powodu do ukarania.

Już wiadomo dlaczego tak bardzo Sora była niezbędna w bogatym domku krewnych, odpracować dług musiała, ale chyba według nich odpracowywać powinna go nie 10 ale 50 lat, a już myślałam, że matka małpy troszczy się o nią z dobroci serca, a jej o odpracowanie długu tylko chodzi, ech, wygląda na to, ze puki co tylko ojciec rodziny jest w miarę normalny.

No proszę, jak się Sora spodobała małpiszonkowi, najpierw podglądał bezczelnie, a potem szpiegował uciekinierkę i podkablował, i założę się, że całkiem świadomie, skubaniec jest słodziuśki, jak tak gania w tych obszarpanych spodenkach.

Tak niewiele brakowało, a skończyłaby się mordęga Sory, ale to by było za szybko, cos jeszcze musi się wydarzyć, żeby więź Harita i Sory była silniejsza.

A menda się cieszy wolnością i swoboda zarywając kolejnego nieświadomego jej głupoty i naiwności szaleńca.
  Temat: Jam Leuy Ruk / Prisoner of Love 6/18
piratlolo

Odpowiedzi: 57
Wyświetleń: 5725

PostForum: Bezet   Wysłany: 2015-08-23, 23:04   Temat: Jam Leuy Ruk / Prisoner of Love 6/18
Harit to drań, okrutny drań, przy swoim anielskim braciszku jest wyjątkowo podły, ale trzeba mu przyznać, ze powód do zemsty ma też dobry, tylko nie sprawdził dokładnie jaka to panienkę uprowadził.

Biedny Bai obrywa za swojego szefa, ale jak ten Harit mógł w jednej chwili ze spokojnego i potulnego Bai zrobić potencjalnego gwałciciela, drań.
Strzał miską w pełni zasłużony, naprawdę, piszczy jak szczeniaczek, za piski sama bym michą w nią wycelowała, żeby się ogarnęła bo nawet mnie uszy bola od tych pisków.

Soraya cierpi za nie swoje czyny, a wredna wiedźma korzysta w wolności i poluje na kolejnego nie znającego jej pazerności, próżności i egoizmu, aż żal mi tego Tawa, może będzie miał więcej szczęścia i szybciej rozgryzie małpę, a już z pewnością ma większą wiarę w siebie i z miłości do niej nie targnie się na siebie, bo naprawdę nie jest tego warta. Ciekawa jestem tylko jak ona zamierza pracować, bo wygląda mi na wyjątkowo mało zainteresowana osobą jakąkolwiek pracą, szybciej ma na myśli polowanie na bogatszego od Harima faceta.
Nie mogę patrzeć jak ta lisica kolejnego facet owija sobie wokół paluszka, już mi go żal.

Małpiszon pocieszny, dobrze wiedział komu przywalić, choć pewnie to tylko dla zabawy, ale Haritowi nie zaszkodzi trochę ruchu, w końcu siedzenie na pieńku całymi dniami i obserwowanie dziewczyny jak orze, sieje i inne takie tam, to jak na razie jedyne jego zajęcie.

Zawitałam znowu w temacie z nadzieją na kolejne odcinki, taką spora nadzieją, więc trzymam kciuki Bezik i mam nadzieję agasik, za kolejne odcineczki, a ja grzecznie sobie poczekam, albo niegrzecznie :D
  Temat: Jam Leuy Ruk / Prisoner of Love 6/18
piratlolo

Odpowiedzi: 57
Wyświetleń: 5725

PostForum: Bezet   Wysłany: 2015-03-28, 11:30   Temat: Jam Leuy Ruk / Prisoner of Love 6/18
Claire napisał/a:


Podły nie jest taki podły, troszeczkę się tam nad dziewczyna poznęcał :mrgreen: (jak ona się może nie bać jaszczurek :-? )Claire, on jest podły, bardzo podły, i taki ma być, ale mam wrażenie, że będzie jeszcze bardziej zły, myślę że te łańcuchy to dopiero początek jego zemsty, chociaż nie wiem też czemu ona się tak burzy, zupełnie nie wiem.

Też czekam na kolejne, cisnę Bezie ile wlezie :-D
  Temat: Jam Leuy Ruk / Prisoner of Love 6/18
piratlolo

Odpowiedzi: 57
Wyświetleń: 5725

PostForum: Bezet   Wysłany: 2015-03-26, 23:21   Temat: Jam Leuy Ruk / Prisoner of Love 6/18
prima napisał/a:
kurczę, ąż przyczłapałam się tu, do tematu, jak zobaczyłam pirata wpis, z nadzieją,że są new odcinki... i jeszcze ,że czeka na drugi? a ja się pytam, gdzie ten pierwszy?! bo nijak nie widzę tej nowszej wersji?,,, :roll:


Bo widzisz primka, rawiki posiadam dziwnym trafem, zrządzenie losu i troszkę szczęścia, ale mam klata Auma tylko w najlepszym wydaniu musi być :-D
  Temat: Jam Leuy Ruk / Prisoner of Love 6/18
piratlolo

Odpowiedzi: 57
Wyświetleń: 5725

PostForum: Bezet   Wysłany: 2015-03-26, 22:56   Temat: Jam Leuy Ruk / Prisoner of Love 6/18
Tego mi brakowało, każdy dobry lakorn powinien zaczynać się od gołej klaty, to jest cos co potrafi poprawić mi humor zdecydowanie. Dawno, dawno temu obejrzałam 1 odcinek, a teraz sobie strzelę powtórkę w ramach relaksu, abym mogła truć Bezie codziennie o kolejne odcinki.

Więc od początki, poziom szczęścia mi wzrósł do 80% na widok gołej klaty Auma, nie ma to jak kawałek ładnego cycka :-D

Harim no cóż, mądrością nie grzeszy, udawadnianie swojej miłości strzelając sobie w łeb, cóż, nie uważam tego za czegoś wspaniałego, lecz wręcz odwrotnie, takie czyny robią ludzie w głębokiej depresji, albo słabi nie potrafiący sobie poradzić z odrzuceniem, słaby facet, no cóż, mnie słabi bez charakteru faceci nie pociągają, ale jak już tak bardzo chciał się ze światem pożegnać czemu zostawił pamiętniczek?, nie wiem, myślał że dziewczę z rozpaczy podąży za nim do nieba i będą szczęśliwi w niebiosach?, brak logiki w postępowaniu Harima, zresztą zna dziewuchę od lat i powinien wiedzieć czego się można spodziewać po tej twardej lafiryndzie, już na pewno nie skruchy lub żalu.

Natomiast braciszek, ten to ma tyle charakteru za pięciu facetów, z samego wyglądu jest podstępny i złośliwy a już na pewno mściwy, zawinął sobie panienkę w drodze na swoją pustynię, szkoda tylko że nie sprawdził czy to ta właściwa, a może nie szkoda, serce by mnie bolało jakby znęcał się nad właściwą babą, pomyłki są przeważnie bardziej udane :-D

Ech, ta przymusowa kąpiel wyjątkowo złośliwa była, podły „X” (bo jeszcze nie wiem jak mściciel ma na imię) jest wyjątkowo pomysłowy w różnego rodzaju zemstach jak widać, najwyraźniej facet chce mi dostarczyć rozrywki na najwyższym poziomie, żeby jeszcze Sora nie była taka piszczką, czemu te baby musza tak ranić me uczy swoimi wrzaskami, patelnia i w nogi, po kiego się drzeć jak dzieciak z problemami.
  Temat: Rangrasiya 30/189
piratlolo

Odpowiedzi: 198
Wyświetleń: 15340

PostForum: Bezet   Wysłany: 2015-02-25, 21:22   Temat: Rangrasiya 30/189
Indie, cóż, zaczynają wciągać również i mnie, Bezia zawsze znajdzie sposób skuteczny i udaje się jej mnie nagiąć.

Pierwsze spotkanie mają za sobą jako dzieci i dalej mam wrażenie, że coś będzie z tymi bransoletkami, czy po tym się rozpoznają? Zobaczymy, ale coś na rzeczy musi być.

Już myślała, że Rudra bez zastanowienia zostawi dziewczynę tym zwierzakom do zabawy, ale postanowił jednak sam tez się zabawić w rzucanego i bydlaki dostały za swoje, zastanawiam się co z Bindi, sympatyczne dziewczę ale wygląda na to, że pozostała na pustyni sama sobie, ale przynajmniej Raku tez się pobawiła w turlanie i nawet przez chwilę szczęśliwa była z wybawienia, do czasu jak sobie przypomniała z kim się pobawiła.

Nie mogę przeżyć, że bydlaki uciekły, w większości.
  Temat: Jam Leuy Ruk / Prisoner of Love 6/18
piratlolo

Odpowiedzi: 57
Wyświetleń: 5725

PostForum: Bezet   Wysłany: 2014-11-10, 14:14   Temat: Jam Leuy Ruk / Prisoner of Love 6/18
Życzę szczęścia i możesz liczyć na wyrozumiałość z mojej strony, ja zawsze trzymam razem z Tobą, trzymak kciuki, warto poczekać na "ćzystego" Auma, drań jest tego wart, tym bardziej, że na nawet kawałku jego klaty może nie być tych okropnych krzaczorów :-D
  Temat: [Zapowiedź] Badarn Jai
piratlolo

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 730

PostForum: Bezet   Wysłany: 2014-10-26, 20:18   Temat: [Zapowiedź] Badarn Jai
Bezia, Ty chcesz abym siedziała Ci całymi dniami na karku i maltretowała o lakorna kolejnego??

Wydaje sie być całkiem fajny więc grzecznie czekam :-D
  Temat: [Zapowiedź] Khun Samee Karmalor Tee Ruk
piratlolo

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 2857

PostForum: Bezet   Wysłany: 2014-10-03, 20:34   Temat: [Zapowiedź] Khun Samee Karmalor Tee Ruk
Nie będę pisać, ze czekam, bo Bezia o tym wie doskonale, znowu będę tą złą co bidule maltretuje ale tym razem kama mi pomoże, wybacz Beziu, będę cisnąć o prawie męża :-D
  Temat: [Zapowiedź] Leh Nang Fah
piratlolo

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 853

PostForum: Bezet   Wysłany: 2014-09-23, 22:51   Temat: [Zapowiedź] Leh Nang Fah
No i pięknie, kolejny lakornik do oglądania :-D

Bezik wiesz, że grzecznie (czasami mniej grzecznie) będę czekać :-D
  Temat: [Zapowiedź] Yah Leum Chan
piratlolo

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 1864

PostForum: Bezet   Wysłany: 2014-06-06, 18:59   Temat: [Zapowiedź] Yah Leum Chan
Dorzucę swój komplement, zarąbisty fanvidziek, kiedy 1 epek?

zły i niegrzeczny to co lubią grzeczne dziewczynki, choć za główną nie przepadam dla Tika ją strawię i może jej nawet trochę pozazdroszczę XD
  Temat: Jam Leuy Ruk / Prisoner of Love 6/18
piratlolo

Odpowiedzi: 57
Wyświetleń: 5725

PostForum: Bezet   Wysłany: 2014-05-25, 16:51   Temat: Jam Leuy Ruk / Prisoner of Love 6/18
Ja nie mam nic przeciwko Bezikowemu tłumaczeniu dlatego że:
1. Będzie dopieszczone
2. Nie ma na Bace
3. Będzie na DO (zgadzam się agasik)
4. Uwielbiam tłumaczenia by BeZet :-D
5. Bezik może sobie tłumaczyć co tylko chce nawet z polskiego na Polski a ja i tak będę ją wspierać :-D
  Temat: Jam Leuy Ruk / Prisoner of Love 6/18
piratlolo

Odpowiedzi: 57
Wyświetleń: 5725

PostForum: Bezet   Wysłany: 2014-05-25, 01:07   Temat: Jam Leuy Ruk / Prisoner of Love 6/18
Bezik bardzo się cieszę, że Prisonerek trafi pod Twe łapki, na szczęście obejrzałam kiedyś tylko jeden odcinek, tak jakbym wiedziała, że znajdzie się dobra duszyczka która zadba o moje niezdrowe potrzeby, a pierwszy odcinek był bardzo sympatyczny, podły Aum był naprawdę mega podły, tak jak agasik pisze. Grzecznie czekam na projekcik i trzymam kciuki :*
  Temat: [Zapowiedź] Yah Leum Chan
piratlolo

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 1864

PostForum: Bezet   Wysłany: 2014-05-24, 15:15   Temat: [Zapowiedź] Yah Leum Chan
Oj będzie się działo, mam przeczucie, że lakornik będzie bardzo interesujący więc Bezik trzymam kciuki za ukończenie kolejnego Tika :*
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Kula & Gozda
DramaWiki FansubWiki Drama Online
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 15