HanaKuori & BakaFansubs Strona Główna

Znalezionych wyników: 3
HanaKuori & BakaFansubs Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: [Zapowiedź] Ugly Dukling: Perfect Match
usagi90

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 7954

PostForum: Bezet   Wysłany: 2015-10-09, 12:02   Temat: [Zapowiedź] Ugly Dukling: Perfect Match
Bardzo się cieszę, że się zdecydowałaś! :-D
Nie sprawdzałam ile mówią, ale chyba nie za dużo ;-)

  Temat: [Zapowiedź] Duang Taa Nai Duang Jai
usagi90

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 790

PostForum: Bezet   Wysłany: 2015-03-22, 19:53   Temat: [Zapowiedź] Duang Taa Nai Duang Jai
Beza, wiedz, że czekam!!! :-D

A pi razy drzwi, kiedy przewidujesz forumową premierę? :-)
  Temat: Rangrasiya 30/189
usagi90

Odpowiedzi: 198
Wyświetleń: 15346

PostForum: Bezet   Wysłany: 2014-12-26, 11:52   Temat: Rangrasiya 30/189
Obejrzałam dostępne odcinki, z czego czwarty zaczął się i nagle skończył - jakoś tak byłam zaskoczona, że to już koniec xD
Najpierw rzuciły mi się na oczy piękne budowle, którymi uraczyli nas w miasteczku, do którego przeniosła się Paro. Tworzą piękny klimat i pokazują zupełnie inną kulturę. Po prostu mnie urzekły, więcej ich poproszę :-D Mówiąc o tym, muszę o nich poczytać.
Potem rzucił mi się na oczy Rudra :-P Ten to ma chłop siłę xD To nowy typ supermana xD Tak tymi ludźmi wymiata i pizdoletem straszy, że mała głowa :-D Powiem szczerze, że nie przepadam za wąsami :-P bo u mnie w domu na styl Wałęsy wszystkie chłopy wąsa mają i mi się znużyły, ale u niego zaczął mi się podobać xD heh
Trzecią rzeczą, która mi się na oczy rzuciła były damskie stroje, sari, pięknie zdobione i kolorowe z dodatkiem pięknej biżuterii. Zawsze mi się podobały.
W ogóle to wróżenie z kobrą królewską, to coś podobnego jak nasze stawianie butów przez panny w Andrzejki, tylko tam biorą to bardzo na poważnie, a u nas to zabawa. No i jakie sztywne ramy czasowe, w tydzień musi się pojawić. Nawet na zapas szykowana jest suknia ślubna, tudzież ślubne sari.
Rudra już od małego był małym zadziorem, na starość zrobił się dużym zadziorem o większej sile rażenia, który najpierw wali, a potem pyta :-P A innymi facetami macha jak starymi szmatami xD oczywiście z kamienną miną :-P W ogóle tak sobie myślę, że to, co powiedział mu ojciec, o tym, że piękna kobieta nie należy do nikogo, będzie miało jakiś wpływ na jego relacje z Paro, bo jakby nie było piękna to ona jest :-P Ciekawe, czy ma jeszcze lalkę, którą od niej dostał, gdy byli mali. No i jak to zrobią, że ta dwójka weźmie ślub. I jak zareaguje Paro na wieść, że Rudra należy do organizacji, której ona nienawidzi za śmierć rodziców.
W każdym razie mam dużo pytań i czekam na odpowiedź w następnych odcinkach ;-)
Tak więc, Beza, do boju! :-D
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Kula & Gozda
DramaWiki FansubWiki Drama Online
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 15