Banerki miesiąca

Miejsce Twojej pierwszej wizyty ale i następnych ;-)

Moderator: Jeźdźcy Apokalipsy

Awatar użytkownika
Irluna
Admin
Admin
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Banerki miesiąca

Post autor: Irluna »

Poniżej pojawiać będą się banerki miesiąca wraz z opisem :)

BONUS - czyli inne banerki:

Mój ulubiony ^^

Promocyjny banerek BAKA:
Ostatnio zmieniony 30 cze 2014, 18:40 przez Irluna, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Irluna
Admin
Admin

ROK 2009
Czerwiec 2009 - drama Czarny i biały bohater

Lipiec 2009 - drama Kgotboda Namja

Sierpień 2009 - drama Atashinchi no Danshi

Wrzesień 2009 - drama Agrofobiczna miłość

Październik 2009 - drama Mars

Listopad 2009 - film Koizora

Grudzień 2009 - drama Ognista koszykówka

Ostatnio zmieniony 30 cze 2014, 18:40 przez Irluna, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Irluna
Admin
Admin

ROK 2010

Styczeń 2010 - zespół KAT-TUN

Luty 2010 - drama You're Beutiful

Marzec 2010 - zespół Dir En Gray

Kwiecień 2010 - zespół Fahrenheit

Maj 2010 - zespół TRAX

Czerwiec 2010 - drama Pukając do twojego serca

Lipiec 2010 - drama Personal Taste

Sierpień 2010 - film P Do re Mi fa so la si do

Wrzesień 2010 - drama Nobuta wo Produce

Październik 2010 - drama Time between dog and wolf

Listopad 2010 - drama Hanazakari no Kimitachi e

Grudzień 2010 - film Lovely Complex

Ostatnio zmieniony 30 cze 2014, 18:40 przez Irluna, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Irluna
Admin
Admin

ROK 2011
Styczeń 2011 - drama Buzzer Beat

Luty 2011 - drama Coffee Prince

Marzec 2011 - drama Witaj moje słonko

Kwiecień 2011 - drama Prosecutor Princess

Maj 2011 - drama Ying Ye 3+1

Czerwiec 2011 - drama Bogini Śmierci

Lipiec 2011 - drama Guilty, Akuma to Keiyakushita Onna

Sierpień 2011 - drama Iljimae

Wrzesień 2011 - drama Miłość z przeznaczenia

Październik 2011 - drama Hotaru no Hikari

Listopad 2011 - drama Zamaskowani Strażnicy Yi Zhi Mei

Grudzień 2011 - film Playboy Cops

Awatar użytkownika
Irluna
Admin
Admin

ROK 2012

Styczeń 2012 - drama Vampire Prosecutor

Luty 2012 - drama Moja Szczęśliwa Gwiazda

Marzec 2012 - drama Akai Ito

Kwiecień 2012 - drama Ex

Maj 2012 - drama The Moon Embracing The Sun

Czerwiec 2012 - drama In time with you

Lipiec 2012 - drama Najwspanialsza miłość

Sierpień 2012 - drama Bloody Monday

Wrzesień 2012 - drama Marmalade Boy (anime)

Październik 2012 - drama Zabójczy Kochanek

Listopad 2012 - motyw Szkoła Talentów dramy Qing Chun Wu Tai, Dream High, What's Up

Grudzień2012 - motyw Koniec świata - wizja postapokaliptyczna Ziem dramy Long Love Letter, Heaven's Flower, Nasza Odwaga ~Miasto Miman~

MOJE POSTĘPY
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My Drama List (niekompletna)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nie mów Bogu, że masz wielkie problemy. Powiedz problemom, że masz Wielkiego Boga.

Trwające projekty
BoyForRent
Love, Now
Detektyw Tang Lang
Idealna Para
Plemiona i imperia: Burza Proroctwa
Stay with me
Awatar użytkownika
Irluna
Admin
Admin

ROK 2013

Styczeń 2013 - motyw isamar84 poleca - Miłość jest na wyciągnięcie ręki dramy What is love, In beetwen, I love you so much

Luty 2013 - motyw Miłość na przekór światu dramy Kolejna stacja, szczęście, Materialistyczna Królowa, Devil Beside You

Marzec 2013 - motyw Na początku była przyjaźń dramy 9 end 2 out, Mój chłopak z drużyny siatkarskiej, Proposal Daisakusen

Kwiecień 2013 - motyw Gumiho dramy Gumiho ~Zakazana Miłość~, Tysięczny Mężczyzna, My Girlfriend Is A Gumiho

Maj 2013 - motyw Powrót do przeszłości dramy Mit, Wiara, The Holy Pearl

Czerwiec 2013 - motyw Detektyw na tropie dramy Detektyw Conan, Kiina, REMOTE

Lipiec 2013 - motyw Życie pod dyktando pieniądza dramy Zeni Geba, Bracia Karmazow, Niepokonani

Sierpień 2013 - motyw Agenci do zadań specjalnych dramy Koshonin, Gaijin Keisatsu, SP

Wrzesień 2013 - motyw Trudna młodzież dramy Dzień zagłady, School, Gokusen

Październik 2013 - motyw Mroczne Siły dramy Soul, Er Ling 05, Nieodebrane połączenie

Listopad 2013 - motyw Wysłannik z Zaświatów dramy 49 dni, Padam Padam, Arang

Grudzień 2013 - motyw Finding Mr. Right dramy Randka w ciemno, Watashi ga Renai Dekinai Riyuu, Twelve Men in a Year

]
MOJE POSTĘPY
Nie mów Bogu, że masz wielkie problemy. Powiedz problemom, że masz Wielkiego Boga.

Trwające projekty
BoyForRent
Love, Now
Detektyw Tang Lang
Idealna Para
Stay with me
Awatar użytkownika
Irluna
Admin
Admin

ROK 2014

Styczeń 2014 - motyw Najpierw ślub był w kościele... dramy Diabeł pełen słodyczy, Czarująca Dziewczyna Choon-hyang, Pijana Miłość

Luty 2014 - motyw Czas naprawić przeszłość dramy Nine, Deja Vu, Wyjdź za niego jeśli masz odwagę

Marzec 2014 - motyw Ostry dyżur dramy Iryu, Godhand Teru, New Heart

Kwiecień 2014 - motyw Biurowy romans dramy Cena sukcesu, Protect the boss, Rich Man, Poor Woman

Maj 2014 - motyw Na frontach XX wieku dramy Bitwa o Changsha, Birdal Mask, Sunny

Czerwiec 2014 - motyw Bo z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach dramy She is Wow!, Kochanie, zakochałam się w kimś innym, Yakou Kanransha

Lipiec 2014 - motyw Toksyczna miłość dramy Sanaeha Sunya Kaen, Namiętność lata, Glass no Ie

Sierpień 2014 - motyw Projekt Runway dramy Fashion King, Modern People, Real Clothes

Wrzesień 2014 - motyw Zemsta jest słodka i nie tuczy dramy Urocza Zemsta, Tragedia M, A Love To Kill

Październik 2014 - motyw Zakochałam się w idolu dramy Drama Go Go, Mukadono, Full House

Listopad 2014 - motyw Od pocałunku się zaczęło dramy It started with a kiss, Playful kiss, Itazura na Kiss 1996

Grudzień 2014 - motyw Kupiona żona dramy Czerowny śnieg, Jesteś moja, tylko moja, Full House

Ostatnio zmieniony 08 lut 2015, 12:56 przez Irluna, łącznie zmieniany 6 razy.
MOJE POSTĘPY

Trwające projekty
BoyForRent
Love, Now
Detektyw Tang Lang
Idealna Para
Stay with me
Awatar użytkownika
Irluna
Admin
Admin

ROK 2015
Styczeń 2015 - motyw Co mi w duszy gra filmy Tajemnica, Ganglamedo, Nana

Luty 2015 - motyw Choroba miłosna dramy Can you hear my heart, Jesteś moim wzrokiem, Gorączka Lata

Marzec 2015 - motyw Wampiriada dramy Blood, Miłość nie umiera nigdy, Wampirzy Host

Kwiecień 2015 - motyw Dwa światy dramy Bezgraniczna miłość, Hello Miss, Celeb to Binbo Taro

Maj 2015 - motyw Kryminalne zagadki Azji dramy Sign, Kanał X, Mozu

Czerwiec 2015 - motyw Uroki rodzicielstwa dramy 300 dni do szczęścia, Wonderful life, Umareru

Lipiec 2015 - motyw Pisarze dramy Ghost writer, Coffe House, Była sobie miłość

Sierpień 2015 - motyw Waleczna matka (by munika) dramy Aishiteru, Angry Mom, Spy

Wrzesień 2015 - motyw akane saotome pleca dramy Bu Bu Jing Qing, Dwa światy, Nauczyciel w liceum

Październik 2015 - motyw 4F w czterech odsłonach dramy Hana Yori Dango, Meteor Garden, Yi Qi Lai Kan Liu Xing Yu, Kgotboda Namja

Listopad 2015 - motyw Powroty (by usagi90) dramy My Best Ex Boyfriend, Przebiegła Singielka, My Sunshine

Grudzień 2015 - motyw Brzydkie kaczątko dramy Nieidealna panna, Ugly Duck, She was pretty

Ostatnio zmieniony 23 gru 2016, 17:17 przez Irluna, łącznie zmieniany 3 razy.
MOJE POSTĘPY

Trwające projekty
BoyForRent
Love, Now
Detektyw Tang Lang
Idealna Para
Stay with me
Awatar użytkownika
Irluna
Admin
Admin

ROK 2016
Styczeń 2016 - motyw - W poszukiwaniu skarbów dramy The Lost Tomb, Night afte night, Kaito Royale

Luty 2016 - motyw - Trudne sprawy młodych ludzi dramy Deszcz, który nie powstrzymał narodu, Deep Love, Hormones

Marzec 2016 - motyw Shizu poleca dramy Okrutny romans, Marry me or not, Cheese in the Trap

Kwiecień 2016 - motyw Mam tę moc dramy/filmy Wietrzne Dzwonki, Devil Lover, Magic to win

Maj 2016 - motyw Baśń z Tysiąca i jednej Azji dramy Księga gór i mórz, Scholar Who Walks the Night,The Foxes of Azure Hills

Czerwiec 2016 - motyw Stara drama nie rdzewieje dramy Hanayome 16-sai, Póki śmierć nas nie rozłączy, My love Patzzi

Lipiec 2016 - motyw Z papieru na ekran dramy Orange Marmolade, Hana Kimi, Mars

Sierpień 2016 - motyw Zabójcze kobiety filmy Ichi, Wściekły Feniks, Blue Salt

Wrzesień 2016 - motyw Niezwykli uczniowie dramy Toki wo Kakeru Shoujo, School Beauty's Personal Bodyguard, Angel 'n' Devil

Październik 2016 - motyw I przyrzekam ci miłość, wierność i kłamstwo małżeńskie dramy Perfect couple, Niewinne kłamstwa, Hapimari

Listopad 2016 - motyw Wielkie umysły w służbie prawu dramy Control, On nadchodzi zamknij oczy, God's Quiz

Grudzień 2016 - motyw Szybkie bryki filmy Anioły prędkości, Indital D, Wangan Midnight

MOJE POSTĘPY

Trwające projekty
BoyForRent
Love, Now
Detektyw Tang Lang
Idealna Para
Stay with me
Zablokowany