Co to jest HanaKuori?

Miejsce Twojej pierwszej wizyty ale i następnych ;-)

Moderator: Jeźdźcy Apokalipsy

Awatar użytkownika
Irluna
Admin
Admin
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Co to jest HanaKuori?

Post autor: Irluna »

HanaKuori to grupa skanlacyjna zajmująca się tłumaczeniem mang i manhw na język polski.
Grupka powstała w maju 2005 roku, wtedy to ukazał się pierwszy rozdział pod szyldem HK ;-) Jednak oficjalne urodzinki HanaKuori obchodzi 13 lipca, wtedy też można liczyć na jakieś specjalne aktualki.
Będę skromna i powiem tylko, że to ja stoję za pomysłem powołania do życia HK ;-) <hehe, ale skromność> Tak wińcie mnie i starsze grupy skanlacyjne, które mnie zainspirowały swoją ciężką pracą wkładaną w tłumaczenia.
Na dzień dzisiejszy grupa nie jest zbyt liczna, ale i tak chyba jeszcze trochę pozipie ;-)
Cóż mi pozostało do napisania, zachęcam do zapoznania się z naszymi projektami.
MOJE POSTĘPY
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nie mów Bogu, że masz wielkie problemy. Powiedz problemom, że masz Wielkiego Boga.
Mreu
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Mreu »

Można by rzec, że jestem z HK od początku, tzn. korzystam z ich ciężkiej pracy. Naprawdę przykro się zrobiło, jak poprzednie forum przestało działać. Zwłaszcza, że to naprawdę wspaniała ekipa. Niewiele tak przyjaznych i serdecznych ludzi tłumaczących mangi udało mi się spotkać. Nadal zaglądam na stare forum od czasu do czasu mając nadzieję, że sytuacja się polepszy.
Wreszcie udało mi się tu zarejestrować i mam okazję to powiedzieć.
Cieszę się, że grupa jeszcze pozipie i z całego serca życzę Wam więcej sukcesów. :)
Shantahram

Post autor: Shantahram »

Cześć wszystkim ludkom zakręconym jak ja. xD Jestem wielką fanką dram, anime i mang i jestem strasznie szczęśliwa że udało mi się znaleść grupę ludzi zajmującą się tlumaczeniem tego "cudu" jak i ludzi z podobnymi zainteresowaniami. W anime i dramy zostałam wciągnięta przez ciekawość.Jestem bardzo wdzięczna HanaKuori za tłumaczenia i za to że są i prosperują dalej!Tak trzymać !!!!:)

I &#24859; anime i dramy! :-P
Hi..

Post autor: Hi.. »

Dla mnie jesteście boscy..
Nie ma słów by opisać jaki kawał ciężkiej roboty wykonujecie..
Podziwiam..:)
Dla mnie dramy i mangi to odskocznia od stresu i wypełnienie samotnych wieczorów..
Trafiłam przez przypadek a teraz nie mogę się uwolnić..
Dziękuję..:)
rasberry_gun

Post autor: rasberry_gun »

Uwielbiam was, jesteście moimi magikami:) Już dawno zaczęłam czytać mangi, oglądać anime i dramy :) a dzięki Wam mogę to wszystko robić po polsku :) Jesteście niesamowici:) Dziękuję wam,że mogę spędzać miło czas przy czytaniu i oglądaniu tego wszystkiego ;)
Dragonka22

Post autor: Dragonka22 »

Nawet nie wiecie jak się cieszę że są jednak tacy ludzie jak Wy;)

Prawdę mówiąc nie spodziewałam się że ktoś będzie tłumaczył Dramy Teledyski itp.,itd;)
A tym bardziej nie spodziewałam się że jednak ta strona powstanie;)

Napiszę krótko Jesteście po prostu Genial :mrgreen: ni;)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :-P
Awatar użytkownika
agas
Emerytowani Korektorzy
Emerytowani Korektorzy
Tytuł użytkownika: Agnieszka
GG: 4358946
Post autor: agas »

Swoją przygodę z dramami zaczęłam przez przypadek oglądając Chuno na Tele5. Zaczęłam szukać w sieci i o cudzie znalazłam więcej filmów i wsiąkłam :-). Kino azjatyckie rules. Dziękuję za waszą pracę, pozdrawiam serdecznie
Ilovedrama

Post autor: Ilovedrama »

Wielkie ukłony dla całego zespołu HanaKuori!
Jesteście niesamowici.
Podziwiam was.
Cieszę się bardzo że mogę korzystać z waszej pracy wiele to mi daje; )
kaede

Post autor: kaede »

Bardzo dziekuje ze wasza ciezka prace :) Ale juz tak dawno nie bylo aktualki... czy jeszcze dzialacie, czy juz skonczyliscie tlumaczyc?
Xiao Hua

Post autor: Xiao Hua »

Dzięki za aktywowanie konta. Podziwiam was za to co robicie i to tak na prawdę za darmo.
Jesteście świetni w tym co robicie i z chęcią dołączam do grona forumowiczów. Z HK korzystam już od dłuższego czasu, a raczej moja kumpela i teraz także ja postanowiłam osobiście tutaj zawitać :)
Pozdro dla wszystkich tłumaczy :)
Hikari24

Post autor: Hikari24 »

Hej :-) jestem zupełnie nowa w tym temacie, ale tylko dzięki wam mogę realizować swoje hobby :-D nawet nie wiecie jak jestem wdzięczna :-) pozdrowienia dla wszystkich tłumaczy
Awatar użytkownika
kaseami
Użytkownik
Użytkownik
Post autor: kaseami »

Także świeżak w tym temacie, jednak dzięki waszej pracy mogłam pokochać dramy i teraz nie wyobrażam sobie bym nie spędziła nudnego wieczoru bez jakiejś :) Jestem niezwykle wdzięczna za kawał roboty jaką odwalacie
dziobak1

Post autor: dziobak1 »

witam :) jestem nowa i nie bardzo jeszcze orientuje się w temacie... ale szybko się uczę :) pozdrawiam :*:)
LoveJung

Post autor: LoveJung »

Również jestem nowa ( siostra zaraziła mnie w wakacje tego roku ) ale już jestem wielką fanką azjatyckich dram ! :D Stronkę już mniej więcej ogarniam i bardzo mi się przydaje, cieszę się więc, że ktoś wpadł na tak genialny pomysł i ja założył xD
Pozdrawiam wszystkich fanów !!!
:)
mouseelf

Post autor: mouseelf »

No cóż ja mogę powiedzieć ja również dziękuje za wasza ciężka prace całemu zespołowi HanaKuori choć ja akurat mam fart ze tu trafiłam choć nadal mam mało czasu żeby tu zaglądać a szkoda
pollyyoanna

Post autor: pollyyoanna »

Dziękuję z całego serduszka;) To jest mój inny, lepszy świat!
seriana
AllStar
AllStar
Post autor: seriana »

Witam, na razie obznajamiam się z tym forum, zupełnie inna działka. Dramy zaczęłam oglądać niedawno. A do Baka Fansubs chciałam wejść by uzyskać napisy pl. do jednej z tych dram. Rzeczywiście będę mieć dużo z tym czytania...jak to zrobić...Dziękuję, za przyjęcie. A do Hana Kuori też zajrzę. Mangi od lat czytam.
ODPOWIEDZ