Co to jest Sabat Czarownic?

Miejsce Twojej pierwszej wizyty ale i następnych ;-)

Moderator: Jeźdźcy Apokalipsy

Awatar użytkownika
Irluna
Admin
Admin
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Co to jest Sabat Czarownic?

Post autor: Irluna »

Sabat Czarownic, to zwykle mocno zakrapiana impreza, będąca zjazdem Trzech Czarownic tego forum, tj. Irluny (Piekielnej Admin), Mafaldy (Dramowa Diablica) i Robin (Maskotka Drużyny).
To na Sabatach takie piekielne pomysły jak BAKA, All Star, czy inne diabelstwa, jakie oferujemy naszym drogim forumowiczom.
Ech... nie będę się wdawać w szczegóły. Lepiej, dla zachowania równowagi umysłowej, nie wiedzieć co tam się dzieje ^^
MOJE POSTĘPY
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nie mów Bogu, że masz wielkie problemy. Powiedz problemom, że masz Wielkiego Boga.
kirina1309
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: kirina1309 »

brzmi to bardzo fajnie, czy sabaty czarownic to zamknięta grupa czy moze w jakis sposob da rade się dostac na tą mocno zakrapiana impreze? :)
no coz, nie ukrywam ze usciskałabym wiele osob tworzacych forum a taki sabat byłby fajna okazja do poznania sie
TAURI

Post autor: TAURI »

Miotly trzeba zabrac, czy na odkurzaczu mozna przyleciec? *w tle tandetny smiech*
Awatar użytkownika
Robin Jones
Maskotka BAKA
Maskotka BAKA
GG: 9672728
Post autor: Robin Jones »

o matko, od razu 'mocno zakrapiana'... a skąd Ty Irluna wiesz, co tam się dzieje później, jak koło północy padasz pijana gdzie popadnie a my z Mafi ciągniemy słomki, kto Cię zataszczy do łóżka ;P
Ostatnia była niezła:
-kilogramowe jabłka;
-tona wypieków Mafi - 'oj tak jakoś mi się zaczęło piec... :oops:
-wielki, wielki... bardzo wielki pies liżący wszystko co nie zdąży uciec na szafę;
-powrót wielkiej miłości... OSKARA CEZARA WIELKIEGO
-wejście smoka o 7 i delikatny, kojący zmęczone głowy głos 'oooj, nie chciałam was budzić... przyniosłam kanapki... świeży chlebek...'

BUJAĆ TO MY A NIE NAS!! DAJCIE SPAć!!! ;D
"Czy jeśli człowiek szczerze żałuje tego, co zrobił, może wrócić do czasu, który był dla niego najszczęśliwszy i żyć w nim przez całą wieczność? Czy tak wygląda niebo?"
Hrabia Monte Christo
Busia18

Post autor: Busia18 »

Sabat czrownic jak to ostro brzmi. Nie wolicie nazwy czarodziejki? :-D
maki_h

Post autor: maki_h »

hehe Sabat Czarownic ... nigdy bym tego tak nie wymysliła jestescie super:D:D
Mreu

Post autor: Mreu »

Fajna sprawa z tym sabatem. Kto wie, może ja też odkryję w sobie wiedźmę? :)
Awatar użytkownika
Claire
Baka-emeryt
Baka-emeryt
GG: 8827639
Kocham...

Post autor: Claire »

Jakiś czas temu nie wiedziałam, że dramy można tak kochać, teraz nie wyobrażam sobie bez nich życia, i bez moich pięknych koreańczyków. Jesteście wielcy :)
ODPOWIEDZ