Boys'N'Girl

Moderator: Jeźdźcy Apokalipsy

Awatar użytkownika
Irluna
Admin
Admin
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Boys'N'Girl

Post autor: Irluna »

Ostatnio zmieniony 17 gru 2012, 21:18 przez Irluna, łącznie zmieniany 6 razy.
Hikaru-chan
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Hikaru-chan »

świetna manga :) chodź jest kilka bardzo podobnych pod względem fabuły mang, jednak tą czytało mi się bardzo przyjemnie :) Polecam wszystkim którzy lubią sie pośmiać i lubią lekkie romansy :)
yumiyoshi

Post autor: yumiyoshi »

oj tak, manga bardzo wciągająca :) i ten Tennoji... ;) rozrabiaka jakich mało (jak z resztą cały ten akademik XD ) wolałabym tylko żeby bohaterka była mniej płaczliwa ale widocznie taki już jej urok i prawdopodobnie akcja byłaby inna gdyby i bohaterka była inna :)
fionka

Post autor: fionka »

Ta manga jest świetna, a wciąga, ze szok:P
MizuHime

Post autor: MizuHime »

nie ma działu niedziałające pliki z działu HanaKuori więc napiszę tutaj <proszę mnie nie bić jak jest a nie zauważyłam> , a więc mógłby ktoś wrzucić jeszcze raz v2 ch5 ?? ściągam i się okazuje że plik zajmuje 20 kb zamiast tych 5 mb, byłabym naprawdę wdzięczna :)
Awatar użytkownika
Irluna
Admin
Admin
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Post autor: Irluna »

Temat ogólnie jest: TU.

Alternatywa tego pliku dodana :-)
MOJE POSTĘPY
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nie mów Bogu, że masz wielkie problemy. Powiedz problemom, że masz Wielkiego Boga.
MizuHime

Post autor: MizuHime »

aha ok na przyszłość będę wiedziała, dzięki ^^
salsadance

Post autor: salsadance »

Hmm, szczerze powiedziawszy jeszcze nie miałem okazji widzieć nigdy mangi po polsku. Jak myślicie, ta będzie dobra na początek?:)
Hachi

Post autor: Hachi »

Jedna z najśmieszniejszych mang z którą się spotkałam ^^. Na początku kreska mnie zniechęcała, bo w końcu manga ma swoje lata. Po przeczytaniu zaledwie kilku rozdziałów stwierdziłam, że jest świetna i czytałam dalej. Dobrze zrobiłam ^^. Dzięki :P

[ Dodano: 2009-07-17, 12:19 ]
salsadance pisze:Jak myślicie, ta będzie dobra na początek?:)
Jak najbardziej. Bierz się szybko za czytanie! Płakałam ze śmiechu :lol2:
KAss00

Post autor: KAss00 »

Czytałam tą mangę jakiś dłuższy czas temu i bardzo mi się podobała. ;)
Hikaru-chan pisze:Polecam wszystkim którzy lubią sie pośmiać i lubią lekkie romansy :)
jw
saeko

Post autor: saeko »

łooo :shock:
fajne to xD jestem po paru chapterach ale podoba mi się^.^
shemeka

Post autor: shemeka »

Słyszałam same pozytywne opinie o tej mandze i jak widze tu też wszyscy są jak najbardziej na tak. Więceej mi nie trzeba!! Bedzie to moja pierrwsza manga jaką przeczytam.. Początek nowej ery:D
moojej

Post autor: moojej »

Manga świetna, kilka razy już do niej wracałam i za każdym razem podziwiałam główną bohaterke, ja bym jemu juz dawno dała w "pysk" :P polecam z całego serca :mrgreen:
malaga

Post autor: malaga »

wow, świetne :D
historia, która poruszy każde kobiece serce - 1 dziewczyna i 222 facetów, w tym jeden szczególnie przystojny, charyzmatyczny i niegrzeczny :P
Awatar użytkownika
Kayana
Baka-emeryt
Baka-emeryt
GG: 7098307
Post autor: Kayana »

Hahaha pamiętam tą mangę. Przeczytałam ją w jakieś 2 dni XD Niektóre akcje były dobre. A ci chłopcy z akademika to naprawdę banda zwierząt XD. Mnie się najbardziej podobało jak oni w tym lesie zaginęli. Co ta dziewczyna z tym chłopakiem w chatce byli, a ci jego kumple po lesie włóczyli się. I potem jak ich nakryli i na tratwie popłynęli do domu :) Wątek po prostu świetny był.
Niedziałające linki do klipów, proszę zgłaszać na PW

Moja lista wydanych teledysków, Konto YT, Konto DM,
Nowe klipy na forum: Hyorin - One way love, Lonely; B.A.P - 1004; SISTAR - Touch my body; SNSD - Mr. Mr.; HyunA - Red; SISTAR - Give it to me
Martina

Post autor: Martina »

Świetna manga ubawiłam się po pachy :D Początkowo miałam do niej dystans z powodu grafiki, no ale i tak przeczytałam :P
Shiruvia

Post autor: Shiruvia »

Kayana pisze:A ci chłopcy z akademika to naprawdę banda zwierząt XD
zapowiada się ciekawie, zaczyanam ściągać :mrgreen:
Marleen

Post autor: Marleen »

Manga fajna:) chociaż zakończenie nieco dziwne jak na mój gust
Awatar użytkownika
Ldorotka
AllStar
AllStar
Post autor: Ldorotka »

Świetna manga, uśmiałam się przy niej, chocaż Aria powinna być bardziej zdecydowana. Zakończenie trochę z innej beczki, ale może być. Polecam na zimny wieczór ;)
Padłaś? Powstań! Popraw koronę i zasuwaj dalej!
Nanami1985

Post autor: Nanami1985 »

Momentami myślałam, że zdechnę ze śmiechu :lol: Świetna manga, a kreskę da się przeżyć;) aż zatęskniłam za szkolnymi czasami, w mojej klasie też były takie perełki, że tylko boki z nich zrywać :-) ale czy mógłby mnie ktoś oświecić i powiedzieć do czego mam przypiąc ostatni rozdział, bo mam wrażenie, że to zupełnie inna bajka :roll:
emilas02

Post autor: emilas02 »

Pierwszy raz biorę się za czytanie mangi.... Moja siostra mówi, że to na prawdę jest bardzo fajne więc chce spróbować...
Shibuki

Post autor: Shibuki »

Całkiem przyjemna manga.
Coraz częściej dochodzę do wniosku, że ciężko mi dogodzić, bo w każdym tytule znajdę jakieś 'ale'. Rzadko też można trafić na oryginalny pomysł i historię. Tu nie było to jakieś specjalnie wyjątkowe, ale manga mi się podobała, była taka dzika i dynamiczna.

Aria miała nie lada wesoło. Mimo że musiała się zmagać z wieloma problemami przez chłopaków, to i tak pewnie nie jedna dziewczyna, na pewno jej zazdrościła, że miała wokół siebie garstkę przystojniaków, którzy w gruncie rzeczy, czasem ją wspierali oprócz tylko dokuczać. :P
Polecam... :P
ssskywalker

Post autor: ssskywalker »

Dawno nie czytałam mangi... oj bardzo dawno, ale jak to mawiaja stara miłośc nie rdzewieje i choc jak wszyscy tu mowia jest to oklepana fabuła to i tak przczytam gdyż Bogiem a prawdą tego typu historie kobietom podobaja sie najbarzdiej^.^
lollipop~girl

Post autor: lollipop~girl »

Uwielbiam mangi! Przeczytałam pierwszy chapter i już mnie wciągnęło ^^. Czytam dalej;)
Madziap5x

Post autor: Madziap5x »

polecano mi ta mange a wiec sie skusze ^^
Azuyano

Re: Boys'N'Girl

Post autor: Azuyano »

Mam prośbę i pytanie. Dlaczego pierwszy rozdział ma tylko 1 chapter?
I czy istnieje możliwość dodania ich wszystkich?
Awatar użytkownika
ka1sia
Użytkownik
Użytkownik
Post autor: ka1sia »

wieki całe już nie czytałam żadnej mangi więc chętnie sięgnę, tym bardziej, że jeszcze nie trafiłam na ten tytuł, a tym bardziej chętnie poczytam po polsku :) a nie tylko po ang ;)
Awatar użytkownika
mitsuki
AllStar
AllStar

Post autor: mitsuki »

Manga fajna choć muszę przyznać, że główny bohater czasami był tak dziecinny, że aż mnie wkurzał. No, ale nie mogę tylko narzekać, bo było też sporo momentów kiedy mogłam się pośmiać. :mrgreen:
andziulek3

Post autor: andziulek3 »

bardzo fajna manga :D ojj a jak ślicznie narysowana:) dziękuje za tłumacz :mrgreen: enie
Aiko.^^

Post autor: Aiko.^^ »

Skoro widze tyle superlatywow na temat tej mangi...nie pozostaje mi nic innego jak usiasc i ja przeczytac xD
ODPOWIEDZ