Dear Mine

Moderator: Jeźdźcy Apokalipsy

Awatar użytkownika
Irluna
Admin
Admin
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Dear Mine

Post autor: Irluna »

Ostatnio zmieniony 13 gru 2012, 19:51 przez Irluna, łącznie zmieniany 5 razy.
son_gabi
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Dear Mine

Post autor: son_gabi »

Nie wiedziałam gdzie to napisać, jako, że nie ma typowego tematu z Reupload dla mang (chyba że jest, a ja nie umiem go znaleść)...
Tak więc, czy dałoby się udostępnić tę mange jeszcze raz? Ponieważ aktualnie dostepny jest tylko rozdział 8 =_=
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2008, 03:45 przez son_gabi, łącznie zmieniany 1 raz.
LadyVampire666

Post autor: LadyVampire666 »

Aaa strasznie podobała mi sie ta manga *^^* Kurcze, naprawdę szkoda, że autorka nie przedstawiła Fummy dorosłego :-/ Swoją drogą ciekawe jakby wyglądał ich ślub ;-)
Kaka

Post autor: Kaka »

LadyVampire666 pisze: Kurcze, naprawdę szkoda, że autorka nie przedstawiła Fummy dorosłego Swoją drogą ciekawe jakby wyglądał ich ślub
chyba własnie o to chodziło - żeby pobudzić swoją wyobraźnię:)
MisaMisa

Post autor: MisaMisa »

Nooo.. Ja też uważam, że szkoda ;) Ale ten związek byłby dziwny. Gdy on będzie miał 18 lat, ona 25... Trochę dziwnie.. Ale co tam, nie o to chodzi w miłości ;) W każdym razie Świetna manga. A tam w pewnym rozdziale, zamiast żigolak mogło być chociażby bawidamek ;). Chyba lepiej by brzmiało...
Awatar użytkownika
Irluna
Admin
Admin
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Post autor: Irluna »

Już się wgrywa ;-) Niedługo będzie wszystko do pobrania, bo jest właśnie robiony reupload mang ;-)
MOJE POSTĘPY
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nie mów Bogu, że masz wielkie problemy. Powiedz problemom, że masz Wielkiego Boga.
Havoc

Post autor: Havoc »

o, i znowu mam co robić na ten tydzień ; )
zapowiada się milutko, zaraz się za to biorę, dzięki bardzo.
Ostatnio zmieniony 26 lip 2009, 16:21 przez Havoc, łącznie zmieniany 1 raz.
Alleria

Post autor: Alleria »

^^ <-- tylko tak mogę to skomentować:D i dobrze, że nie pokazała ślubu czy dorosłości autorka...dzięki temu ma więcej uroku;)
Chileia

Post autor: Chileia »

Zgadzam się z Allerią ^^ Manga piękno. Bardzo mnie wciągnęła nie mogłam się od niej oderwać. :D Bardzo dziękuje za tłumaczenie.
Ruda

Post autor: Ruda »

Tym razem z dobym miejscu. Więc jeszcze raz.. WZRUSZYŁAM SIĘ! Boooska manga. Właściwie nie czytam ich dużo, ale ta serio skradła mi serce. Nie mogłam się ogarnąc na końcu. Fuuma jest przesłodki, taki niby dorosły, ale kipi z niego urok dziecka. No i te jego podchody.. GENIALNA! Gratulacje dla tłumaczki, bo serio ci wyszło ;).
Anelim

Post autor: Anelim »

Ruda pisze:Tym razem z dobym miejscu. Więc jeszcze raz.. WZRUSZYŁAM SIĘ! Boooska manga. Właściwie nie czytam ich dużo, ale ta serio skradła mi serce. Nie mogłam się ogarnąc na końcu. Fuuma jest przesłodki, taki niby dorosły, ale kipi z niego urok dziecka. No i te jego podchody.. GENIALNA! Gratulacje dla tłumaczki, bo serio ci wyszło ;).
Dziękuję, dziękuję! :D
Cieszę się, że ta śliczna seria podoba się tylu osobom i nie jestem sama w moim zauroczeniu tą mangą :) Czytając takie komentarze nie żałuję czasu, który spędziłam nad nią =)
Fama

Post autor: Fama »

Piękna historia, choć całkowicie nierealna. Ale to chyba właśnie w tym tkwi jej urok. Dobrze jest czasami oderwać się od rzeczywistości. Świetnie wykreowane postacie - nie dało się ich nie lubić^^ Kreska też mi się podobała, zwłaszcza niektóre rysunki Fuumy (*cudo*) ;-) Ogółem, polecam wszystkim miłośnikom lekkich romansów^^
malajka22

Post autor: malajka22 »

Historia jest genialna, bohaterowie mają ciekawie rozbudowanie osobowości ;]
przerazić może jedynie długość, ale ;] jest zupełnie nieodczuwalna, mangę....całą historie po prostu połyka się w całości ;]
Polecam ;]
TrX

Post autor: TrX »

Nie da się ściągnąć rozdziałów 4,9,11,13,16 oraz 17 Był bym niezmiernie wdzięczny za dodanie ich
Domi_lipiec

Post autor: Domi_lipiec »

Fama pisze:Piękna historia, choć całkowicie nierealna. Ale to chyba właśnie w tym tkwi jej urok.
Racja, racja.. Taka miła historyjka, ale za to jaka wciągająca... W pewnych momentach nie pamiętałam nawet, że Fuuma ma 10 lat, jest po prostu genialny :D
mais222

Post autor: mais222 »

bardzo fajne tylko 10 lat no ale bez tego ta historia była by prawie normalna i ogólnie nie wciągająca a z tym jest ... :mrgreen:
lupus1833

Post autor: lupus1833 »

Historia opowiadana w mandze jest przeurocza, Fuuma jest uroczy taki niby dorosły :mrgreen: Jak wcześniej było już wspominane ja jednak chciałabym zobaczyć jak się potoczyła historia głównych bohaterów już w dorosłym życiu :-D Polecam gorąco mangę wszystkim fankom romansów :-> Wielkie dzięki za tłumaczenia ;-)
andziulek3

Post autor: andziulek3 »

oooo bardzo słodka manga ;D z wielka przyjemnością się ją czytało, dziękuję za jej przetłumaczenie D Fuuma jest przesłodki
ODPOWIEDZ