Red Lion

Moderator: Jeźdźcy Apokalipsy

Awatar użytkownika
Irluna
Admin
Admin
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Red Lion

Post autor: Irluna »

Ilość tomów: 7
Status na HK: fin
Rysunki: Kim Yong Sun
Scenariusz: Kim Yong Sun
Gatunek: Action Comedy Martial Arts Romance Shoujo

[url=http://www.4shared.com/folder/pg8GDTP1/ ... mlDOWNLOAD[/url]
Ostatnio zmieniony 01 paź 2016, 22:29 przez Irluna, łącznie zmieniany 9 razy.
MisaMisa
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: MisaMisa »

Świetna ta manhwa ;). Raczej nie czytuję manhw, ale tym razem się skusiłam i nie żałuję.
Leilaila

Post autor: Leilaila »

tak, uwielbiam manhwy, a ta jest super! ahhh zachęcam wszystkich do czytania :) chociaż 1szy chapter straszy jakością skanów (wiem że to niczyja wina, ale po prostu trudno się czyta ;) ) manhwa warta przeczytania
yumiyoshi

Post autor: yumiyoshi »

popieram powyższe opinie- manhwę czyta się świetnie. dziwna trochę ta kreska ale fabuła dosyć wciągająca :) trochę mnie tylko zdziwiło że ten cały Jakiśtam Cień poddał się tak szybko. ale to tylko niewielka wada w porównaniu ze wszystkimi zaletami :) zachęcam do czytania
kitsune

Post autor: kitsune »

Moja pierwsza manhwa. Uwielbiam ją. Bardzo mnie wciągnęła. Miałam jednak trudności z zapamiętaniem imion (jak zawsze zresztą). Baaaaardzo polecammmm :-D
Estoir

Post autor: Estoir »

Jestem po pierwszych dziesięciu chapterach. Muszę przyznać, że manhwa ma baaardzo wciągającą fabułę. Jednakże miałabym, jeśli mogę, zastrzeżenia co do edycji. Sama edytuję, więc wiem jak jest trudno z edytować skany kiepskiej jakości, więc tu się nie przyczepię, ale niestety widzę sporo błędów natury ortograficznej, nie wspominając o literówkach. Sama edycja też miejscami mogłaby być lepiej zrobiona.

Wybaczcie te uwagi, ale to takie skrzywienie zawodowe xD
Awatar użytkownika
Irluna
Admin
Admin

Dzięki za uwagi, w przyszłych projektach lepiej się postaram ^^
MOJE POSTĘPY
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nie mów Bogu, że masz wielkie problemy. Powiedz problemom, że masz Wielkiego Boga.
Estoir

Post autor: Estoir »

Ależ proszę bardzo. Polecam się na przyszłość i dziękuję za pozytywne nastawienie co do mojego posta. Rzadkie to zjawisko ^^
tatarka

Post autor: tatarka »

Całkiem fajne! Trochę dziwne i przewidywalne ale i tak nieźle wciąga;D
Hachi

Post autor: Hachi »

tatarka pisze:Trochę dziwne i przewidywalne ale i tak nieźle wciąga;D
Z tym drugim się zgodzę, ale przewidywalne? Chyba żartujesz. Najpierw przeczytaj,a potem się wypowiadaj. Jeżeli w jakiś sposób Cię uraziłam to przepraszam ^.^
saeko

Post autor: saeko »

jestem w trakcie czytania i powiem że bardzo szybko mi się czyta... chociaż momentami miałam lekki zamęt i musiałam się wracać do tyłu :-P jak na razie czytałam tylko mangi a z manhwy to Totally Captivated :->
Fama

Post autor: Fama »

To moja druga manhwa po Doremi. Uwielbiam połączenie romansu z jakąś akcją. A postać 'chłopczycy', najlepszej wojowniczki w mieście to świetny pomysł. Te walki rozkręcały fabułę i znakomicie ją urozmaicały. Niezłym urozmaiceniem byli też faceci kręcący się wokół niej - jaka dziewczyna ma aż tylu adoratorów?! Pękałam ze śmiechu jak czytałam jej reakcje na nich, zwłaszcza niektóre :lol: Ostatni chapter wydawał mi się tylko już taki oklepany i trochę naciągany. Motyw przeprowadzki przewijał się już tyle razy :roll: Dobrze, że to był tylko jeden chapter i wszystko się dobrze skończyło^^
TrX

Post autor: TrX »

Nie da się ściągnąć 1a,6,7,22,30
ciastkozkremem

Post autor: ciastkozkremem »

To jest przeboskie *u*
"o, ktoś leży na drodze... o to Yumin" Kocham tą manhwe n.n
zna ktoś może jakąś podobną manhwe lub mange?
Ostatnio zmieniony 20 sty 2011, 13:10 przez ciastkozkremem, łącznie zmieniany 1 raz.
Sofrozyna

Post autor: Sofrozyna »

Dla mnie inne i podobało mi się :) Nie wiedzieć czemu jak skończyłam czytac pomyślałam sobie "już!? tak szybko?" tak mi to zleciało, że nawet nie wiedziałam kiedy, co i jak... polecam :)
celien

Post autor: celien »

Chapek 1 tomu 1 nie działa :( Nie chce się otworzyć...
jjang

Post autor: jjang »

Ja uwielbiam tą mangę ( a właściwie chyba powinnam powiedzieć manhiwe). To była jedna z pierwszych jakie przeczytałam i ciągle do niej wracam. Fabuła, mimo, że powtarza się także w kilku innych mangach (motyw dziewczyny - postrachu dzielnicy/ szkoły jest dosyć popularny) jest genialna. Kreska jest trochę przytłaczająca, ale i tak czyta się z przyjemnością.
andziulek3

Post autor: andziulek3 »

Najciekawsza manhwa jaka czytałam :) przewidywalna jest ale mimo to bardzo wciąga :D z checią przeczytam jeszcze raz
Awatar użytkownika
Lordekin
Użytkownik
Użytkownik
Post autor: Lordekin »

brakuje ładnych paru chapterów
cynell

Post autor: cynell »

Hej, w podanym linku brakuje paru rozdziałów. Czy można to jakoś uzupełnić? Lub jeśli ktoś ma na dysku, mógłby mi podesłać? Chodzi mi o chapter 28 i 30. Proszę o pw
Ostatnio zmieniony 01 sty 2012, 21:29 przez cynell, łącznie zmieniany 1 raz.
syzy

Post autor: syzy »

Żadnego nie da się pobrać :?: :cry: :shock: :shock:
Awatar użytkownika
Irluna
Admin
Admin

Wrzucę alternatywny link, jak tylko odnajdę płytkę, na której zostały nagrane mangi (może to potrwać, bo nie mam bladego pojęcia gdzie one są)
MOJE POSTĘPY
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nie mów Bogu, że masz wielkie problemy. Powiedz problemom, że masz Wielkiego Boga.
syzy

Post autor: syzy »

Nadal nie ma red lion ? <podły nastrój>
Mae

Post autor: Mae »

syzy pisze:Nadal nie ma red lion ? <podły nastrój>
Jak chcesz przeczytać tą manhawe to znajdziesz ją na cetrum-mangi.pl a dokładnie TUTAJ
Awatar użytkownika
Irluna
Admin
Admin

A mi udało się dorwać pliki i w końcu dodałam :)
MOJE POSTĘPY
ODPOWIEDZ