Merupuri

Moderator: Jeźdźcy Apokalipsy

Aya
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Aya »

Słodka manga, czekam na kolejne rozdziały.
Proszę dodajcie rozdzialik 5 tomu 1.
PrettyCureHana

Post autor: PrettyCureHana »

Ta manga jest poprostu słodka ;) wciąga ni i....jakby to ująć...no nie wiem poprotu taaaka romantyczna. Nie moge się doczekać kolejnych tłumaczeń :mrgreen: Przeleciałam tylko wzrokiem po algielsku dalsze chapterki (nie chciałam sobie psuć przyjemności dowiedzenia się co będzie później po polsku) i jestem zachwycona.Ech... to poprostu bajka. Kreska i historia na wysokim poziomie. W sumie czego innego mogłam się spodziewać po Matsuri Hino. GORACO POLECAM! Dla mnie lepsze od Vampire Knigh, które równiez jest niczego sobie :-D
Nymphea

Post autor: Nymphea »

Mam bardzo duży sentyment do tej mangi, to była jedna z pierwszych jakie czytałam.
Historia urocza, polecam wszystkim ;)
Gionni

Post autor: Gionni »

Właśnie skończyłam czytać po angielsku - jestem zakochana w tej mandze. Momentami troszkę naiwna fabuła, ale opowieść jest tak romantyczna, że chciałoby się więcej niż te 22 rozdziały. A ja cały czas obie powtarzałam "He's 7 years old", "he's ....." - wyglądał bosko :mrgreen: Hino ma naprawdę niesamowitą kreskę ;-)
Haruka

Post autor: Haruka »

Zapytam, bo wszystkich mang na świecie nie znam - o czym to to jest?
Awatar użytkownika
Irluna
Admin
Admin
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Post autor: Irluna »

Piękny Księże z bajki (wersja mini i trochę starsza)... Potomkini Zdrajczyni... Magiczne Lustro... I jeszcze sporo różnych niespodzianek...
Jednym słowem pełna magi manga shoujo, z masą przystojnych facetów. Jak to u pani Hino ;-)
MOJE POSTĘPY
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nie mów Bogu, że masz wielkie problemy. Powiedz problemom, że masz Wielkiego Boga.
Akita

Post autor: Akita »

Chcę jeszcze=P ta manga jest świetna =)
anqa14

Post autor: anqa14 »

Wspaniała manga :-) :-) :-) Kiedy następne rozdzialiki? Dawno mnie tak nic nie wciągnęło :D Po prostu suuuuuuuuuper.... :)
dusiiaczek

Post autor: dusiiaczek »

Ta manga jest świetne ;33 Hino umie wymyśleć świetne historie .^^
MizuHime

Post autor: MizuHime »

mmm czytałam to ^^ i przeczytałam tylko tyle że po angielsku bo tak mnie zaciekawiło że nie mogłam dłużej czekać ;) polecam - słodka miłosna historia :-D
Erinne

Post autor: Erinne »

Manga świetna^^ Polecam gorąco, To już chyba trzeci tytuł tej autorki jaki miałam okazję przeczytać. Zwykle czytam jedynie przetłumaczone rozdziały, ale ten tytuł tak mnie wciągnął, że nie mogłam się opanować przed sięgnięciem do angielskich skanów. Jeśli nie dla samej historii poleciłabym przeczytanie tej mangi ze względu na kreskę. Rysunki Hino Matsuri mają wyjątkową kreskę. Już po pierwszym rozdziale się w niej zakochałam. Myślę, że mogłaby rywalizować z kreską z "Nabi" (przy okazji polecam też te oneshoty^^).
Zeromarina

Post autor: Zeromarina »

Erinne pisze:Jeśli nie dla samej historii poleciłabym przeczytanie tej mangi ze względu na kreskę. Rysunki Hino Matsuri mają wyjątkową kreskę.
Tak, zgadzam się z tym. Pani Matsuri jak i Pani Yazawa Ai oraz Tobosa Yana (moje ulubione mangaki xD) rysują, jak dla mnie przepięknie. Po prostu aż miło patrzeć na ich kreskę.

MeruPuri jest bardzo ciekawą pozycją, fabuła zachęcająca do oderwania się od codziennego życia no i kreska ^^ Ale jeszcze bardziej podoba mi się kreska Matsuri Hino w Vampire Knight. Postaci są tam trochę inne ( np. Yuuki ma większe oczy od Airi czy tylko mi się wydaje? ;p) A faceci... Jeszcze lepsi xD W MeruPuri najbardziej pokochałam Razu (nie wiem jak to się pisze, raz widzę Razu, a w moim amerykańskim wydaniu mangi jest Raz ;pp) Ta jego ciemna skóra i te jego włosy... a te oczy... ^^
Erinne

Post autor: Erinne »

Zeromarina pisze:Ta jego ciemna skóra i te jego włosy... a te oczy... ^^
tak, oczy są naprawdę genialne. nie mogę oderwać wzroku zarówno od spojrzenia Razu jak i innych postaci. Mnie również uroczył charakter Arama, jest bardzo dojrzały, ale nie zatracił swej dziecięcej natury. Trzeba przyznać, że autorka świetnie zbudowała tę postać. Inną rzeczą która mnie urzekła w tej mandze jest uczucie łączące bohaterów. Jest to coś nieprawdopodobnego, a zarazem niesamowicie pięknego. To jak na siebie patrzą, jak do siebie mówią... coś pięknego^^
Maddie311

Post autor: Maddie311 »

Mam takie pytanie, ktoś to będzie dalej tłumaczył? Bo strasznie mnie wciągnęło ale nigdy nie uczyłam się angielskiego, więc nie mam możliwości skończenia bez translacji. :)
Anelim

Post autor: Anelim »

Będzie, będzie :P Nie myślcie, że zapomniałam o MeruPuri, nadal pracuję nad tym tytułem.
Awatar użytkownika
akane saotome
Baka-emeryt
Baka-emeryt
Post autor: akane saotome »

niedawno sobie to ściągnęłam i przeczytałam jednym ciągiem potem dokończyłam po angielsku ale i tak miło słyszeć że będziecie to kontynuować bo manga jest świetna a angielskie skany były gorsze niż te które wy macie więc zacieram ręce na dalszy ciąg ;-)

Jeśli chcesz mi pomóc wejdź na https://avistaz.to/ i prześlij punkty na konto Keriwi1
Już teraz możesz zobaczyć jak rysuje na moim koncie http://keriwi1.deviantart.com/

sims2

Post autor: sims2 »

hheeeeeeeejjjj...... coś nie idzie..naprawcie to plisss
Awatar użytkownika
Irluna
Admin
Admin

Jest chwilowy problem z MF, ale dodałam alternatywę nowych rozdzialików :-)
MOJE POSTĘPY
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nie mów Bogu, że masz wielkie problemy. Powiedz problemom, że masz Wielkiego Boga.
BlackRose

Post autor: BlackRose »

manga mi się bardzo spodobała. Kresa taka jak lubię i fabuła również. Wielkie dzięki za tłumaczenie. Czekam na więcej :)
Kahna Eulalia

Post autor: Kahna Eulalia »

Kahna przeczytałam i chcieć więcej.
Bo książę jest słodki, potomkini zdrajczyni humorzasta, a reszta bohaterów pokręcona.
Bo kreska jest przyjemna dla oka.
Bo historia ujmuje za serce.
Bo to moja pierwsza manga po 2 latach przerwy.
Dobrze jest wrócić do starych nałogów :mrgreen:
Layla

Post autor: Layla »

O my God, to jest boskie. A Aram jest taki uroczy<3 Fabuła nie jest zbyt skomplikowana i bardzo przyjemnie sie czyta(ogląda). Ogólnie to lubię takie klimaty, wiec jestem w siódmym niebie;d Dziękuje bardzo za jej tłumaczenie. Mam tylko jedno pytanie, ile chapterów ma 4 tom?
Ostatnio zmieniony 30 lis 2009, 20:11 przez Layla, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Irluna
Admin
Admin

Do końca całości zostały jeszcze 1-2 rozdziały, jeżeli dobrze pamiętam :-)
MOJE POSTĘPY
Awatar użytkownika
kasiala
Użytkownik
Użytkownik
Post autor: kasiala »

Dawno nie czytałam takiej słodziutkiej mangi. Postacie wykreowane przez autorke wprost ociekają urokiem, a dla mnie najbardziej bracia Aram i Jeile. Fabuła ciekawa. Podobało mi się i to bardzo!
A teraz trochę moich przemyśleń: Airia spotkała Arama, kiedy on miał 7 lat, a ona 15, no to wnioskuję z tego, że podczas trzeciego ich ślubu kiedy Aram ma już 17 lat, Airia mówi do niego "Mam 20(ekhem) lat... Czy naprawdę Ci to nie przeszkadza?" tzn.20(ekhem), to 25??? Tak by wyglądało... kocham bajki za to, że wszystko jest w nich możliwe, zakochany siedmiolatek, 8 lat starsza partnerka (w przypadku króla 100 lat!), trzy śluby jednej pary i do tego wszystkiego naprawdę mi się to podoba, sama chciałabym spotkać takiego małego słodkiego Aramka :-P
Dziękuje bardzo za tłumaczenie, myślę że jeszcze długo nie zapomne tego pięknego bajkowego świata razem z Airią, Aramem, Jeilem, Razu i innymi bohaterami rodem z Astell ;-)
Awatar użytkownika
Ldorotka
AllStar
AllStar
Post autor: Ldorotka »

Same pozytywne komentarze, więc spróbuje i przeczytam, już z góry dziękuję. Po przejrzeniu pozwolę sobie na opinię.
Padłaś? Powstań! Popraw koronę i zasuwaj dalej!
MissTina

Post autor: MissTina »

Ach, czytałam to dawno temu, pamiętam, że naprawdę mi się podobało. Muszę przeczytać jeszcze raz :D
Shibuki

Post autor: Shibuki »

Nie była prze cudowna, prawdę mówiąc, długo mi zeszło z czytaniem. Niektóre postacie były fajniutkie całkiem i dzikie.
Kreska też niczego sobie, no ale co do historii to po prostu (tak na mój gust, a gusta są różne :P) przeciętna. Mimo, że pachnie absurdem to, że Aram miał 7 lat, a i tak Airi się w nim zakochała, no i później nagle wyrósł, to to był taki motyw, który wyróżnił tą mangę. No i przetrzymał mnie do końca O-O
To tak o lukturce. A tłumaczenie super. :)
Awatar użytkownika
Ldorotka
AllStar
AllStar
Post autor: Ldorotka »

Bardzo fajna manga, podoba mi się kreska i postacie. Doprawdy nie wpadłabym na taki pomysł :-> Bardzo dziękuję :-)
Padłaś? Powstań! Popraw koronę i zasuwaj dalej!
Awatar użytkownika
zalol
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: zalol »

9 nie działają :-(
Ostatnio zmieniony 01 maja 2010, 19:37 przez zalol, łącznie zmieniany 2 razy.
Fama

Post autor: Fama »

Przeczytałam tą mangę jednym tchem (w jedną noc^^). Strasznie podobała mi się kreska, no i fabuła też miała w sobie "to coś". Przyznam, może nie była zbyt ambitna, ale i tak mnie wciągnęła. Tym bardziej, że uwielbiam fantastykę i takie elementy baśniowe zawsze będą u mnie działać na korzyść^^ Jedyne, co mi nie pasowało, to wiek Arama. Rozumiem, że przez ten czar "doroślał", ale tylko z wyglądu. Jak na 7-latka był zdecydowanie zbyt dojrzały (takie rzeczy jak niepohamowana miłość do omletów i anime zdarzają się również u starszych^^). Żeby dali mu na początku chociaż 10-12 lat, to jeszcze... Jak 7-latek może mieć tak zboczone myśli?! Jeszcze trochę, a zacznę się bać takich dzieciaków, bo nigdy nie wiadomo, co sobie myślą :lol: Postać jego starszego brata też była niezła, najlepsze chyba było jak rzucił odwrotny czar na koniec i w jakim momencie oni to odkryli. "Aram, gdzie jesteś?" xDDD
ODPOWIEDZ