HanaKuori & BakaFansubs Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kleine
2019-07-07, 16:18
Rangrasiya 30/189
Autor Wiadomość
prima 

Wysłany: 2015-03-15, 19:45   

przepraszam bardzo flower, to nie jest miejsce na takie wpisy, TU piszemy na temat wrażeń z odcinków, a jeśli chodzi o rawy itp , od tego jest wujek Google, a jak tak bardzo się chce to się szuka na najprostszym z możliwych, youtube

wert 

Wysłany: 2015-03-16, 20:40   

Mają doskonałe wyczucie ,czekam co będzie dalej jak ją wniesie do domu a ty koniec ,ciociunia ma twardy charakter i rządzi w domu ,mnie się wydaje ,że to może przez ojca Rudry dlatego ,że nie utrzymuje z nimi kontaktu i na nic nie odpowiada ,chociaż młodszy brat ciągle chce nawiązać z nim kontakt .

BeZet 
Etatowy ignorant

Wysłany: 2015-03-16, 21:11   

Jak to powiedział major Ranawat? Zawołaj diabła a sam przyjdzie.
Ciotka nieopatrznie wywołała Rudra. Było trzymać buzię na kłódkę. 8-)
Ostatnio zmieniony przez BeZet 2015-03-16, 21:11, w całości zmieniany 1 raz  

wert 

Wysłany: 2015-03-16, 21:16   

BeZet napisał/a:
Jak to powiedział major Ranawat? Zawołaj diabła a sam przyjdzie.
Ciotka nieopatrznie wywołała Rudra. Było trzymać buzię na kłódkę. 8-)
Czasem się nie woła a też przyjdzie a jak się go ,,dotknie to mu się nie wymknie ''

akane saotome 
Baka-emeryt

Wysłany: 2015-03-25, 07:49   

Bezik, coś dla ciebie

Jeśli chcesz mi pomóc wejdź na https://avistaz.to/ i prześlij punkty na konto Keriwi1
Już teraz możesz zobaczyć jak rysuje na moim koncie http://keriwi1.deviantart.com/

BeZet 
Etatowy ignorant

Wysłany: 2015-03-25, 10:09   

Psujesz mi teraz cały misterny plan, wiesz o tym? :mrgreen:
Uwazaj, bo lagę wyciągnę. :mrgreen:
http://33.media.tumblr.co...s0blno1_500.gif

akane saotome 
Baka-emeryt

Wysłany: 2015-03-25, 10:19   

Cytat:
Psujesz mi teraz cały misterny plan, wiesz o tym? :mrgreen:

Chyba nie rozumiem, ale chciałam tylko coś ładnego z planu dać jak dziś znalazłam

Jeśli chcesz mi pomóc wejdź na https://avistaz.to/ i prześlij punkty na konto Keriwi1
Już teraz możesz zobaczyć jak rysuje na moim koncie http://keriwi1.deviantart.com/

Moon 
infected&happy

Wysłany: 2015-03-29, 16:43   

W życiu nie zamierzałam tego oglądać. Dlaczego? Na pewno z powodu ilości odcinków, braku angielskiego tłumaczenia (chyba że nie znalazłam) i jakoś małego zainteresowania z mojej strony. Pomyślałam, w końcu to nie kdrama a obsesję filmami bollywood mam już za sobą. Jako, że na forum wciąż głośno o głównym bohaterze, postanowiłam tak bez większego zainteresowania, zerknąć na YT, cóż to takiego. To był właśnie mój błąd. Po obejrzeniu mv, postanowiłam luknąć tylko jeden odcinek, no i właśnie jestem na 18tym :mrgreen: . Wsiąkłam totalnie, zafascynowana muzyką, widokami, strojami, no i oczywiście Rudrą :-D . Bosz, co za kompletny szaleniec, desperat, sadysta bez serca, jak by go nie nazwać, chyba właśnie to wszystko czyni go tak niesamowicie fascynującym. Potrafi właściwie wszystko, zabija bez mrugnięcia okiem, wydaje się, że nic nie jest go w stanie ruszyć. Jednakże czuje, że Paro go okiełzna, jak to często bywa w dramach. Chociaż mam nadzieję, że zwierzak nadal w nim pozostanie :-P . Nie mogę się doczekać dlaszych odcinków, po obejrzeniu kilku mv na YT, tym bardziej. Tylko jak pomyślę, że tych epów jest aż 188, to normalnie mi słabo. Czuję, że nieraz będę cierpieć z powodu niedostatku Rudry, czekając na kolejny przetłumaczony odcinek :-P . Dlatego też, jako oficjalna fanka teamu Rudry, trzymam kciuki za ekipe tłumacząco-korektorującą, aby wytrwała do końca tłumacząc tą masakryczną ilość epów.
Bezia&Prima fighting. Piękne dzięki za tłumaczenie :*

wert 

Wysłany: 2015-04-06, 20:42   

Jak długo on zamierza ją trzymać w tym domu ,przecież Paro nie zamierza nic mówić ,i będzie ją więzić w nieskończoność ,do tego dochodzi rozzłoszczona ciotunia i jej synowie ,których pewnie niedługo poznamy .
Ale najbardziej mnie śmieszy kiedy mówią o spojrzeniu jego matki a on ma podobno takie samo ale chyba tak groźnie nie patrzyła jak on .

Sensi 

Wysłany: 2015-04-08, 20:37   

Bezia, przyznam się bez bicia, powoli, bardzo powoli się na to czaję, bo naprawdę jestem tą produkcją zainteresowana z wiadomych powodów.
Najpierw były Indie, potem Korea i Japonia. Teraz czai się do mnie Tajlandia oraz Tajwan - odpowiednio "Ab Ruk Online" oraz "Fabolous Boys" (przy tym drugim mam jeden odcinek za sobą, ale z wiadomych przyczyn nie kontynuowałam, aczkolwiek dzięki uprzejmości Pirasia... - ale o tym CIII!)..
Do Indii próbuję wrócić, acz motywacji nie mam, chociaż tyle produkcji czeka. Może jak wezmę się za Rudrę, to powrócę do tego, co mnie tak urzekło w tamtej kinematografii, czyli cała ta ich masala. :)

Póki co: życzę Ci wytrwałości Kochana! :)
Wiedz, że w mojej osobie masz fana i osobę dopingującą Cię całym wielkim serduchem - Phir Bhi Dil Hai Hindustani!

paweł
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-14, 15:10   

seria dość ciekawa i zachęca do oglądania.
co do postaci ten guru wioski to ma niezle pokopane w głowie a jego żona to naiwna jest.
ale poza tym coś jest dziwne gdzie jest matka głównego bohatera ....... bo na mnie jej zniknięcie jest dziwne i jej rodziny zachowanie.

BeZet 
Etatowy ignorant

Wysłany: 2015-04-15, 11:48   

Dlaczego dziwne?
Odeszła bo... To się jeszcze okaże, czemu zrobiła to, co zrobiła.
A dlaczego rodzina jej nie kocha, to zostało wyjaśnione wcześniej. W Indiach, kobieta, która uciekła/porzuciła męża i rodzinę okrywa hańbą nie tylko siebie ale i całą rodzinę. Dosłownie. Całą.
Jeśli Dilsher czuł się zaszczuty we własnym domu a otoczenie wytykało go palcami, to chyba nietrudno sobie wyobrazić, jak wielka jest siła społecznej presji i potępienia.
A że Mohini ma swoje powody, by kąsać i pluć jadem? To już inna historia.

wert 

Wysłany: 2015-04-15, 11:55   

,,Nie zaprosiłeś mnie na ślub '' coś czuję ,że te słowa dadzą komuś do myślenia i wtedy uda się ukryć wiele spraw i wszystko będzie wyglądało w miarę normalnie .Ale czemu ta ciotka taka wredna i chce ich zniszczyć czy jej tylko chodzi o dom a może o coś więcej.

paweł
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-17, 00:18   

dwie sprawy do tematu:

1) rozumiem ze indach ucieczka okrywa hańbo całą rodzinne ale ciotka to w oczach ma ogień piekielny z piekła rodem gdyby mogła to uśmierciła wszystkich na ziemi.
2)te zdanie ,Nie zaprosiłeś mnie na ślub '' też nasunęło mi to myśl że z wdówki zrobi się żona .

wert 

Wysłany: 2015-04-17, 07:32   

paweł napisał/a:
dwie sprawy do tematu:

1) rozumiem ze indach ucieczka okrywa hańbo całą rodzinne ale ciotka to w oczach ma ogień piekielny z piekła rodem gdyby mogła to uśmierciła wszystkich na ziemi.
2)te zdanie ,Nie zaprosiłeś mnie na ślub '' też nasunęło mi to myśl że z wdówki zrobi się żona .
Może chodzi tam o coś jeszcze .

albizja 
albizja

Wysłany: 2015-04-28, 21:33   

Beza, śliczne banerki. :-P

wert 

Wysłany: 2015-04-30, 08:21   

Ta synowa to nie bardzo mi się jakoś widzi ,chyba spodobał się jej nowy lokator i mogą być kłopoty w przyszłości ciociunia też to chyba zauważyła .
I o co chodzi z tym wypuszczeniem na wolność a jak tam będą chcieli zaraz zabić albo rzucić dla krokodyli i dowiedzą się ,że żyje i polowanie od nowa .
I co będzie dalej ?

BeZet 
Etatowy ignorant

Wysłany: 2015-04-30, 10:47   

A to już niedługo, za momencik. :mrgreen:
Maithili dała się poznać jako poczciwa dusza. Nie sądzę, żeby w jej naturze leżały zdrada i podstęp; zwłaszcza, że z mężem łączą ją ciepłe relacje. Samrat co prawda w jaja niebogaty, ale ogarnięty jest i własny rozum posiada. Bardziej obawiałabym się Sumera. Ten to na gębie ma wypisane, że gnida.

* * *

Dlatego właśnie Rangrasiya tak bardzo uderza mi do głowy. Kończą w takim miejscu, że chciałoby się więcej i więcej, bo nie wiadomo kiedy te 20 min. zleci. Było i ni ma a gdzie kolejny ep? :mrgreen:

wert 

Wysłany: 2015-04-30, 12:28   

Tacy co latają i krzyczą na ogół nie są groźni bo wiadomo czego po nich można się spodziewać .

wert 

Wysłany: 2015-04-30, 13:01   

I znowu problem co było dalej ? Powrócił znowu temat zaginionych panien młodych ,ja mam przeczucie ,że może nie żyją albo zostały gdzieś sprzedane a i rodzice dziwni nikt nigdy nie zainteresował się co się z nimi dzieje .
I dlaczego Paro wróciła jeśli bała się wrócić do domu to mogła uciekać gdzieś indziej .

BeZet 
Etatowy ignorant

Wysłany: 2015-04-30, 17:01   

A gdzie miała uciekać? Chyba tylko do Benares, albo innego świętego miasta. Przypominam, że wedle prawa Paro jest wdową. A jak tam się wdowom żyje to wszystkim wiadomo: albo jałmużna albo prostytucja. Już pomijam, że zanim by do tego Benares dotarła, niejeden "praworządny" i "prawdziwie wierzący" świętojebliwy mąż zdążyłby ją porządnie skotłować. Bo co mu kto zrobi? :-/
Co do zaginionych dziewcząt... Śmiem przypuszczać, że gniją gdzieś w burdelach albo zostały przehandlowane dalej. Kto by się tam towarem przejmował. Rodzice może i się martwią, ale skoro "radża Thakur powiedział..." Nie ma siły - musi być im dobrze.

wert 

Wysłany: 2015-04-30, 21:16   

Tak pomyślałam ,że jak by Paro trochę pomyślała to mogłaby sprawdzić ,co dzieje się z jej kuzynką .Wedle prawa Paro jest nieżyjącą wdową .

BeZet 
Etatowy ignorant

Wysłany: 2015-04-30, 21:25   

A faktycznie. Zupełnie wyleciało mi z głowy, że ją tam Rudra był po drodze komisyjnie utrupił. W takim układzie rzeczywiście, pod nowym imieniem mogła pryskać wszędzie.
Ale gdyby uciekła, to Rudra nie miałby się nad kim znęcać i nie byłoby filmu. 8-)

wert 

Wysłany: 2015-04-30, 21:46   

A może też będzie chciała się czegoś dowiedzieć i dlatego wróciła .

SpicyMarmalade 
L.O.V.E & MVP

Wysłany: 2015-05-01, 12:05   

Fabuła w końcu ruszyła do przodu. Przyznaję, że kilka ostatnich odcinków mnie nieco męczyło, bo w sumie nic nowego się nie działo, a teraz znów się wciągnęłam. Paro przejrzała podstęp, co nieco mnie zdziwiło, ale nie spodziewałam się, że wróci do własnego "więzienia". A co do Rudry... rzeczywiście z odcinka na odcinek jest coraz bardziej przystojny... I te jego spojrzenia z ukosa... Aww.

wert 

Wysłany: 2015-05-01, 20:36   

No i mamy trzymaj mnie ile chcesz ,co tam się po świecie włóczyć tu jej jeść dadzą na głowę nie kapie .

BeZet 
Etatowy ignorant

Wysłany: 2015-05-05, 12:22   

Chwilowo widzę co innego. Jeśli umiesz piec placki, hipotetycznie przyszły teść będzie cię kochać nad życie. XD

wert 

Wysłany: 2015-05-05, 14:36   

Ja myślę ,że ten przyszły teść to już od dawna tak dużo z nikim nie rozmawiał ,może później dowiemy się co mu się spodobało w dziewczynie bo chyba nie proponował by synowi ,żeby żenił się z każdą.

BeZet 
Etatowy ignorant

Wysłany: 2015-05-05, 16:20   

Ależ wiemy, co mu się w niej podoba. Umie gotować. XD Dostał od niej roti, które wygląda i smakuje jak roti a nie jak wióry i węgiel toteż i oczka mu do dziewczyny błyszczą. Jeszcze raz takie koryto! A jakby ją Rudra na stałe sobie przygruchał, ho, ho...!
Poza tym, jak Paro tak ślipi na świat i Rudra oczkami pieska z mangi... Ale ona ślepa komenda jest i nie widzi, że Ruder może i dużo ryczy, ale on też chce, żeby go ktoś przytulił.
Pójdź w me ramiona bejbe, bo zdaje się, że tylko jedna sztuka jego ryków się boi.
Swoją szosą okropnie żałuję, że Rudra nie przefasonował Sumerowi gęby.

wert 

Wysłany: 2015-05-05, 17:16   

Trzeba przyznać ,że rozmowa kuzynów była bardzo ciekawa i nawet nie spodziewałam się ,że Rudra potrafi taki dialogi prowadzić ,i trzeba nie tracić nadzieji ,że kuzyni jeszcze w przyszłości porządnie się przywitają.Ten Sumer wygląda mi na miej przebiegłego od Rudry .
Może to też nie taki zły pomysł ,żeby mieć własną synowa ,która robiłaby jedzenie .
Ostatnio zmieniony przez wert 2015-05-05, 17:17, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu